Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenici -30
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Ml. učenici +38
Kumite - Ml. učenici -26
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
264
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
388
ROKO PALAJSA (KA 1969)
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
388
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LUKA PETAK, IVANEC
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Ml. učenici -30
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
43
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
399
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
76
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
259
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
352
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
384
0
JAN CANJAR (KA 1969)
76
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
48
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. GABRIEL ŠIMEK, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenici -34
365
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
415
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. DOMAGOJ VANCAŠ, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenici -38
363
0
VITALI IVAN STOJKOVIĆ (JASTREB)
80
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. VITALI IVAN STOJKOVIĆ, JASTREB
2. LOVRO BOROJEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. učenici +38
73
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
265
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
96
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
265
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
96
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KRISTIAN PRENKAJ, Tigar Sisak
3. DOMINIK MARIĆ, Tigar Sisak
3. ----