Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
44
0
NOA BAIUTTI (TIGAR)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
260
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
397
0
MIHAEL VASILJ (CROHEC)
122
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
30
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
151
0
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
451
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
122
0
LUKA BLAŽEVIĆ (BRCKO)
151
TIN SVINJARIĆ (BREGANA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA BLAŽEVIĆ, KK Brckovljani
3. FILIP KOMARICA, KK KTC KRIŽEVCI
3. TIN SVINJARIĆ, Bregana
Kumite - Učenici -34
137
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. NOELL ŠIROKI, Virovitica
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. ----
Kumite - Učenici -38
270
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
398
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
337
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Osvajači medalja
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. ANTONIO ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Učenici -42
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
377
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
267
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
443
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
380
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
383
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
266
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ, Slavonski Brod
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Učenici -46
208
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
0
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
2. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. ----
Kumite - Učenici +46
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
Osvajači medalja
1. MATEJ SUHINA, Mladost
2. TOMA BARBARIĆ, CROHERC
3. KALEB DUGANDŽIĆ, Tigar Sisak
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja