Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Cicibani
Kumite - Cicibanke
Kumite - Ml. učenici
Kumite - Ml. učenice
Kumite - Učenici
Kumite - Učenice
Kumite - Ml. kadeti
Kumite - Ml. kadetkinje
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici
Kata - Ml. učenice
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Ml. kadeti
Kata - Ml. kadetkinje
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata team - muško (male)
Kata team - žensko (female)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Ml. učenici (S)
Kata - Ml. učenici (N)
Kata - Ml. učenici (S)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
129
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
Osvajači medalja
1. MATEO FODER, IVANEC
2. MARIN SAMBOL, ALFA
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
Kata - Ml. učenici (N)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
294
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
410
IVOR KRNIĆ (KGB)
91
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
MIHAEL CUVAJ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
GRGUR ZETICA (KGB)
433
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
409
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
155
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
406
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
410
0
IVOR KRNIĆ (KGB)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
0
GRGUR ZETICA (KGB)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
0
LEON VACKA (333CR)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
406
0
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
Osvajači medalja
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
2. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR