Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibani
Kata - Ml. učenici (S)
Kata - Učenici (N)
Kata - Učenice (N)
KATA TEAM - Ml. učenici
Kata - Cicibani
369
MATEJ HASAN (TEMPO)
369
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
408
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
436
0
JOSIP BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
154
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
408
JAKOV KOŽAR (KGB)
369
MATEJ HASAN (TEMPO)
9
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
379
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
413
FRAN BANOVAC (KGB)
121
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
154
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
408
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
369
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
9
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
0
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
379
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
413
0
FRAN BANOVAC (KGB)
121
0
BARTOL KOVAČEVIĆ (TIGAR)
408
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
9
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
0
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
413
0
FRAN BANOVAC (KGB)
9
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
144
0
SEBASTIAN VUKOVIĆ (KKNG)
379
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
413
0
FRAN BANOVAC (KGB)
379
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. SEBASTIAN VUKOVIĆ, Nova Gradiška
2. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
3. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC
Kata - Ml. učenici (S)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
129
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
Osvajači medalja
1. MATEO FODER, IVANEC
2. MARIN SAMBOL, ALFA
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
Kata - Učenici (N)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
128
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
435
0
IVAN BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
36
0
FRAN HROMAČEK (BRCKO)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
438
0
TIN KORENIĆ (OPATIJA)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
422
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
142
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
6
DAVID MAKAR (TIGAR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. PATRIK PELD, SAMOBOR
Kata - Učenice (N)
297
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
439
0
LAURA GEGIC (KGB)
8
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
307
0
ANTONIJA BRNARDIĆ (KK ST)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
LANA POTURICA (KKNG)
29
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
LANA KRILJ (KKNG)
13
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
148
0
AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ (ČRNO)
441
MIA SABOL (GLOBUS)
15
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
8
0
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
441
0
MIA SABOL (GLOBUS)
15
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
KATA TEAM - Ml. učenici
431
KK KIK (KK KIK)
431
0
KK KIK (KK KIK)
454
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
457
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
141
ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA (KKNG)
4
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
431
0
KK KIK (KK KIK)
457
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
141
0
ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA (KKNG)
4
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
457
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
141
0
ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA (KKNG)
4
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA, Nova Gradiška
2. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. KK KIK, KK KIK
3. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak