Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenice (S)
Kata - Učenici (S)
Kata - Učenice (S)
Kata - Učenice (N)
Kata - Mlađi kadeti (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
Kata - Kadetkinje
Kata - Cicibanke
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
241
0
ELENA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
424
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
123
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
375
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
421
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
311
0
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
118
TIA MEDIĆ (ALFA)
420
0
DORA TREMAC (KK KIK)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
375
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
125
EMMA FRESL (SAMOBOR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MESAREK, ALFA
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Ml. učenice (S)
163
0
NIKA MIKETIČ (ČRNO)
127
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
440
0
MIA SABOL (GLOBUS)
127
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
232
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
163
0
NIKA MIKETIČ (ČRNO)
296
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
168
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
423
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
152
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
127
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
232
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
296
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
152
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
232
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
296
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
152
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
168
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
Kata - Učenici (S)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
134
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
183
0
MATEO FODER (IVANEC)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
Osvajači medalja
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. IVAN KUKIĆ, ALFA
Kata - Učenice (S)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
171
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
153
0
ESTER HORN (ČRNO)
16
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
184
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
21
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
16
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
0
DORA HAS (0354451)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
172
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
244
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
100
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
339
DORA HAS (0354451)
414
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
339
0
DORA HAS (0354451)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. DORA HAS, Slavonski Brod
Kata - Učenice (N)
297
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
439
0
LAURA GEGIC (KGB)
8
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
307
0
ANTONIJA BRNARDIĆ (KK ST)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
LANA POTURICA (KKNG)
29
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
LANA KRILJ (KKNG)
13
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
148
0
AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ (ČRNO)
441
MIA SABOL (GLOBUS)
15
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
8
0
ELENA KOVAČIĆ (TIGAR)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
222
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
297
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
194
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
178
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
441
0
MIA SABOL (GLOBUS)
15
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
25
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
29
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
203
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
310
0
MARTA MEDIĆ (KK ST)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
138
0
LANA POTURICA (KKNG)
233
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
136
0
LANA KRILJ (KKNG)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
309
0
KLARA PULEK (KK ST)
26
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
13
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Kata - Mlađi kadeti (S)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
160
0
SWEN HORN (ČRNO)
130
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
130
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
236
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
101
0
DINO HUIĆ (ALFA)
135
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. DINO HUIĆ, ALFA
2. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. SWEN HORN, ČRNOMELJ
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
20
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
216
0
LANA HORVAT (333CR)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
IVA MILDE (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
LUCIJA VARAT (333CR)
213
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
0
IVA MILDE (333CR)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
Kata - Kadetkinje
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
237
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
209
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
LANA HORVAT (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
ENA HALUPA (333CR)
301
KRSNIK NIKA (ALFA)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
301
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
Osvajači medalja
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. LANA RAŠIĆ, OMEGA
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR