Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice +44
Kumite - Ml. kadetkinje +55
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje OPEN
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenice (N)
Kumite - Učenice +44
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
373
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
277
0
KATJA GULIN (ŠI 1066)
147
0
MIA LOVREKOVIĆ (BREGANA)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
31
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
342
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
449
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
385
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
342
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB
Kumite - Ml. kadetkinje +55
302
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
448
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
302
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
448
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
355
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
450
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
448
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
355
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
450
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
450
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
355
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
Osvajači medalja
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Kadetkinje +54
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
347
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
446
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
299
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
347
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
53
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
52
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
253
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
316
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Kadetkinje OPEN
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
317
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
447
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kata - Cicibanke
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
241
0
ELENA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
424
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
123
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
375
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
421
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
311
0
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
118
TIA MEDIĆ (ALFA)
420
0
DORA TREMAC (KK KIK)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
375
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
125
EMMA FRESL (SAMOBOR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MESAREK, ALFA
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Ml. učenice (N)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
370
0
SARA FUTAČ (TEMPO)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
202
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
215
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
EMMA FRESL (SAMOBOR)
200
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
VINKA KALAC (KK ST)
295
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
204
0
TEA GUBO (KGB)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
99
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
39
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
198
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
12
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
124
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
126
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
306
0
VINKA KALAC (KK ST)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
434
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
327
0
KAJA LOVRIĆ (KK VŽ)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
24
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
196
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
14
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
39
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
28
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
111
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
104
0
ANJA MESAREK (ALFA)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
204
0
TEA GUBO (KGB)
93
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
150
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
305
0
ANA DROPUČIĆ (KK ST)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. ANJA MESAREK, ALFA
3. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ