Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Učenice -32
Kumite - Ml. kadetkinje +55
Kata - Ml. učenici (S)
Kata - Učenici (S)
Kumite - Ml. učenici -26
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
264
0
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
388
ROKO PALAJSA (KA 1969)
281
0
LUKA PETAK (IVANEC)
388
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LUKA PETAK, IVANEC
2. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
Kumite - Ml. učenici -34
365
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
415
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. MARIN VUĐAN, IVANEC
2. DOMAGOJ VANCAŠ, JASTREB
3. ----
3. ----
Kumite - Učenice -32
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
46
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
65
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
195
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
166
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
247
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
313
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
195
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
145
0
NIKA ZORKO (BREGANA)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ERIKA TURKOVIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKA ZORKO, Bregana
Kumite - Ml. kadetkinje +55
302
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
448
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
302
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
448
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
355
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
450
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
448
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
355
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
450
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
300
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
450
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
355
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
Osvajači medalja
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
Kata - Ml. učenici (S)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
5
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
129
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
140
0
LEO POTURICA (KKNG)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
109
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
67
0
MATEO FODER (IVANEC)
23
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
143
0
ROKO SAMAC (KKNG)
Osvajači medalja
1. MATEO FODER, IVANEC
2. MARIN SAMBOL, ALFA
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
Kata - Učenici (S)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
235
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
134
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
183
0
MATEO FODER (IVANEC)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
112
0
VITO KRSNIK (ALFA)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
185
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
418
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
106
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
113
0
ŽEINSKI IVAN (ALFA)
Osvajači medalja
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. IVAN KUKIĆ, ALFA