Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
9. KARATE GROBNIČAN KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Kumite - Dječaci (2013/14)
Kumite - Djevojčice (2013/14)
Kumite - Dječaci (2011/12)
Kumite - Djevojčice (2011/12)
Kumite - Dječaci (2009/10)
Kumite - Djevojčice (2009/10)
Kumite - Dječaci (2007/08)
Kumite - Djevojčice (2007/08)
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kumite - Juniori
Kumite - Juniorke
Kata - Dječaci
Kata - Djevojčice
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniori
Kata - Juniorke
Kata - U21 (M)
Kata - Seniori
Kata - Seniorke
Kata - Veterani
Kata - Veteranke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite -Djevojčice (2013/14) -24
Kumite -Djevojčice (2013/14) -27
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
Kumite -Djevojčice (2013/14) -33
Kumite -Djevojčice(2013/14) +36
Kumite -Djevojčice (2013/14) -24
302
0
EVA ŠIPEK SRAKOČIĆ (DELTA)
195
0
ANGELA BEGOVIĆ (KRK CRO)
378
0
ELLA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
302
0
EVA ŠIPEK SRAKOČIĆ (DELTA)
195
ANGELA BEGOVIĆ (KRK CRO)
193
DARIA BISTRIČIĆ (KRK CRO)
189
VANESSA KUKRIKA (KRK CRO)
378
0
ELLA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
195
0
ANGELA BEGOVIĆ (KRK CRO)
193
0
DARIA BISTRIČIĆ (KRK CRO)
189
0
VANESSA KUKRIKA (KRK CRO)
378
0
ELLA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
193
0
DARIA BISTRIČIĆ (KRK CRO)
189
VANESSA KUKRIKA (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. ELLA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. DARIA BISTRIČIĆ, KRK CROATIA
3. EVA ŠIPEK SRAKOČIĆ, Delta
3. VANESSA KUKRIKA, KRK CROATIA
Kumite -Djevojčice (2013/14) -27
200
0
VITA PRANJIĆ (DELTA)
143
0
DELARA PETRINŠAK (OKIT)
379
0
LARA GAVRAN (CHMPRI)
200
0
VITA PRANJIĆ (DELTA)
143
DELARA PETRINŠAK (OKIT)
196
DORIA MARAŽ (KRK CRO)
133
LILI KLARIN (OKIT)
379
0
LARA GAVRAN (CHMPRI)
143
0
DELARA PETRINŠAK (OKIT)
196
0
DORIA MARAŽ (KRK CRO)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
379
0
LARA GAVRAN (CHMPRI)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
196
DORIA MARAŽ (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. LARA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
2. LILI KLARIN, OKIT
3. VITA PRANJIĆ, Delta
3. DORIA MARAŽ, KRK CROATIA
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
459
0
LAURA PROŠIĆ (KASTAV)
460
0
LENA JANKOVIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. LENA JANKOVIĆ, Kastav
2. LAURA PROŠIĆ, Kastav
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2013/14) -33
188
0
LUCIJA BAGARA (KRK CRO)
206
0
AMELIA VICTORIA CVETKOVIĆ MEIER (ZAMET)
227
SARA PRANJIĆ (NOKACHI)
206
0
AMELIA VICTORIA CVETKOVIĆ MEIER (ZAMET)
227
0
SARA PRANJIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. AMELIA VICTORIA CVETKOVIĆ MEIER, ZAMET
2. SARA PRANJIĆ, NO KACHI
3. LUCIJA BAGARA, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Djevojčice(2013/14) +36
41
0
KARMEN ŠAJATOVIĆ (KRK CRO)
18
0
DEA BERIŠA (GROBNIK)
343
ANTONIJA LOZOVINA (ŠI 1066)
41
0
KARMEN ŠAJATOVIĆ (KRK CRO)
343
0
ANTONIJA LOZOVINA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. ANTONIJA LOZOVINA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KARMEN ŠAJATOVIĆ, KRK CROATIA
3. DEA BERIŠA, KK Grobničan
3. ----