Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. KARATE GROBNIČAN KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kumite - Dječaci (2013/14)
Kumite - Djevojčice (2013/14)
Kumite - Dječaci (2011/12)
Kumite - Djevojčice (2011/12)
Kumite - Dječaci (2009/10)
Kumite - Djevojčice (2009/10)
Kumite - Dječaci (2007/08)
Kumite - Djevojčice (2007/08)
Kumite - Kadeti
Kumite - Kadetkinje
Kumite - Juniori
Kumite - Juniorke
Kata - Dječaci
Kata - Djevojčice
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata - Juniori
Kata - Juniorke
Kata - U21 (M)
Kata - Seniori
Kata - Seniorke
Kata - Veterani
Kata - Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite -Djevojčice (2013/14) -24
Kumite -Djevojčice (2013/14) -27
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
Kumite -Djevojčice (2013/14) -33
Kumite -Djevojčice(2013/14) +36
Kumite -Djevojčice (2013/14) -24
302
0
EVA ŠIPEK SRAKOČIĆ (DELTA)
195
0
ANGELA BEGOVIĆ (KRK CRO)
378
0
ELLA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
302
0
EVA ŠIPEK SRAKOČIĆ (DELTA)
195
ANGELA BEGOVIĆ (KRK CRO)
193
DARIA BISTRIČIĆ (KRK CRO)
189
VANESSA KUKRIKA (KRK CRO)
378
0
ELLA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
195
0
ANGELA BEGOVIĆ (KRK CRO)
193
0
DARIA BISTRIČIĆ (KRK CRO)
189
0
VANESSA KUKRIKA (KRK CRO)
378
0
ELLA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
193
0
DARIA BISTRIČIĆ (KRK CRO)
189
VANESSA KUKRIKA (KRK CRO)
Medalists
1. ELLA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. DARIA BISTRIČIĆ, KRK CROATIA
3. EVA ŠIPEK SRAKOČIĆ, Delta
3. VANESSA KUKRIKA, KRK CROATIA
Kumite -Djevojčice (2013/14) -27
200
0
VITA PRANJIĆ (DELTA)
143
0
DELARA PETRINŠAK (OKIT)
379
0
LARA GAVRAN (CHMPRI)
200
0
VITA PRANJIĆ (DELTA)
143
DELARA PETRINŠAK (OKIT)
196
DORIA MARAŽ (KRK CRO)
133
LILI KLARIN (OKIT)
379
0
LARA GAVRAN (CHMPRI)
143
0
DELARA PETRINŠAK (OKIT)
196
0
DORIA MARAŽ (KRK CRO)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
379
0
LARA GAVRAN (CHMPRI)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
196
DORIA MARAŽ (KRK CRO)
Medalists
1. LARA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
2. LILI KLARIN, OKIT
3. VITA PRANJIĆ, Delta
3. DORIA MARAŽ, KRK CROATIA
Kumite -Djevojčice (2013/14) -30
459
0
LAURA PROŠIĆ (KASTAV)
460
0
LENA JANKOVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. LENA JANKOVIĆ, Kastav
2. LAURA PROŠIĆ, Kastav
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2013/14) -33
188
0
LUCIJA BAGARA (KRK CRO)
206
0
AMELIA VICTORIA CVETKOVIĆ MEIER (ZAMET)
227
SARA PRANJIĆ (NOKACHI)
206
0
AMELIA VICTORIA CVETKOVIĆ MEIER (ZAMET)
227
0
SARA PRANJIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. AMELIA VICTORIA CVETKOVIĆ MEIER, ZAMET
2. SARA PRANJIĆ, NO KACHI
3. LUCIJA BAGARA, KRK CROATIA
3. ----
Kumite -Djevojčice(2013/14) +36
41
0
KARMEN ŠAJATOVIĆ (KRK CRO)
18
0
DEA BERIŠA (GROBNIK)
343
ANTONIJA LOZOVINA (ŠI 1066)
41
0
KARMEN ŠAJATOVIĆ (KRK CRO)
343
0
ANTONIJA LOZOVINA (ŠI 1066)
Medalists
1. ANTONIJA LOZOVINA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KARMEN ŠAJATOVIĆ, KRK CROATIA
3. DEA BERIŠA, KK Grobničan
3. ----