Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
9. KARATE GROBNIČAN KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUSHIDO
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
KAPTOL
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "OSVIT"
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SOKOL
Kondura Sisak
KRK CROATIA
Mladost
NO KACHI
Nova Gradiška
OKIT
OPATIJA
PIROVAC
RAB-ENPI
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite -Dječaci (2013/14) -29
Kumite -Djevojčice (2013/14) -27
Kumite -Dječaci (2011/12) -32
Kumite -Dječaci (2011/12) +44
Kumite -Djevojčice (2011/12) -28
Kumite -Djevojčice (2011/12) -40
Kumite -Djevojčice (2011/12) -43
Kumite -Djevojčice (2009/10) -34
Kata - Dječaci (2013)
Kata - Djevojčice (2014)
Kata - Djevojčice (2013)
Kata - Djevojčice (2011)
Kata - Djevojčice (2008)
Kumite -Djevojčice (2009/10) -34
117
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
118
0
LORENA PROTEGA (ŠI 1066)
118
0
LORENA PROTEGA (ŠI 1066)
266
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
117
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
388
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
118
LORENA PROTEGA (ŠI 1066)
266
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
102
FRANKA BLAIĆ (ŠI 1066)
137
ELA ADŽAGA (OKIT)
65
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
13
FANI ČEBUHAR (GROBNIK)
396
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
388
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
118
0
LORENA PROTEGA (ŠI 1066)
266
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
102
0
FRANKA BLAIĆ (ŠI 1066)
137
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
65
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
13
0
FANI ČEBUHAR (GROBNIK)
396
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
388
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
266
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
137
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
396
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
388
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
396
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
13
FANI ČEBUHAR (GROBNIK)
137
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
13
0
FANI ČEBUHAR (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
2. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
3. ELA ADŽAGA, OKIT