Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Krk Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici - ekipno
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici - ekipno
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice - ekipno
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti - ekipno
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje - ekipno
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -OPEN
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -OPEN
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Seniori -OPEN
Kumite - Seniorke -OPEN
Kumite - Mlađi kadeti -36
315
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
315
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
430
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
510
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
480
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
623
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
315
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
510
0
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
480
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
623
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
510
0
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
623
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
480
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
Medalists
1. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
2. KARLO RAMLJAK, DRNIŠ
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA