Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
KATA-Veteranke
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe učenice -28
454
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
454
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
90
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
221
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
454
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
602
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
TARA TUBIĆ (METAL)
60
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
578
IVNA PERANIĆ (KASTAV)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
221
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
454
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
0
TARA TUBIĆ (METAL)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
578
0
IVNA PERANIĆ (KASTAV)
600
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
602
0
AIDA TRSTENJAK (SBSMŽ)
450
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
284
TARA TUBIĆ (METAL)
60
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
284
0
TARA TUBIĆ (METAL)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađe učenice -32
64
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
502
0
MARE MILETA (ŠIBENIK)
64
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
682
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
502
MARE MILETA (ŠIBENIK)
322
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
242
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
682
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
502
0
MARE MILETA (ŠIBENIK)
322
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
242
0
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
682
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
322
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
242
MAGDA JEDRIŠKO (DELNICE)
Osvajači medalja
1. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. MAGDA JEDRIŠKO, Delnice
Kumite - Mlađe učenice -36
533
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
533
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
33
0
ANA MARIĆ (FORTITE)
142
ELMA GUSIC (GAZIJA)
104
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
555
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
533
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
142
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
104
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
555
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
142
0
ELMA GUSIC (GAZIJA)
555
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
104
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. ELMA GUSIC, Gazija Mostar-Jablanica
3. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Mlađe učenice +36
350
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
526
0
KLARA MARČINA (FORUM)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
350
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
357
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
672
SARA TADEJ (KOSTRE)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
350
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
357
0
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
672
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
672
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
357
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
Osvajači medalja
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. ILDA KLEPO, Gazija Mostar-Jablanica
3. LARA USAINOVIĆ, AMFORA
3. NIKA NAIMAREVIĆ, AMFORA