Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Učenici -30
79
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
79
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
103
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
508
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
330
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
470
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
282
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
79
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
508
0
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
470
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
282
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
508
0
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
470
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
282
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
330
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. KARLO RAMLJAK, DRNIŠ
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici -42
651
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
651
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
145
0
TAJ KLEMENČIČ (BOHINJ)
215
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
446
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
217
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
515
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
689
0
TONKO AVIANI (DAL)
267
0
JAN MOZETIČ KERIN (POSTOJN)
446
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. TONKO AVIANI, DALMACIJA
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Učenice -40
626
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
16
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
624
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
626
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
643
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
183
0
TENA FERČEC (NEXE)
551
DORA KRANJČEC (KA 1969)
619
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
624
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
626
0
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
183
0
TENA FERČEC (NEXE)
551
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
626
0
GLORIA KALŠAN (SBSMŽ)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
16
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
506
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
382
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
619
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
382
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. GLORIA KALŠAN, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
Kumite - Mlađi kadeti -36
315
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
315
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
430
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
510
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
480
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
623
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
315
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
510
0
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
480
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
623
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
510
0
KARLO RAMLJAK (DRNIS)
623
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
480
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
2. KARLO RAMLJAK, DRNIŠ
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti -41
336
NINO DONADIĆ (TAD )
336
0
NINO DONADIĆ (TAD )
447
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
653
0
MARKO RADMANOVIĆ (NOKACHI)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
336
NINO DONADIĆ (TAD )
92
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
447
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
244
TARIK ŽIŽAK (CRO)
534
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
628
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
684
TONKO AVIANI (DAL)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
336
0
NINO DONADIĆ (TAD )
92
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
447
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
244
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
534
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
628
0
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
684
0
TONKO AVIANI (DAL)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
447
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
244
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
628
0
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
268
0
PETAR ARSENIČ (POSTOJN)
244
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
534
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
628
0
TIMO VLAHEK (SBSMŽ)
534
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
2. PETAR ARSENIČ, POSTOJNA
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. TIMO VLAHEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
482
MIA RUDMAN (KRK CRO)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
620
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
309
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
SARA ASENIČ (POSTOJN)
644
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
507
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
250
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
ANA KARADŽA (GROBNIK)
185
MARTA KOLARIĆ (NEXE)
482
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
644
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
250
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
185
0
MARTA KOLARIĆ (NEXE)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
272
0
SARA ASENIČ (POSTOJN)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
309
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
17
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
250
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
211
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
250
0
ELENA BADANJAK (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. SARA ASENIČ, POSTOJNA
3. ELENA BADANJAK, RIJEKA
Kumite - Juniori -OPEN
516
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
337
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
12
0
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
516
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
101
0
ERIK WOLF (KTC KŽ)
680
0
MARK KMET (CBSPULA)
511
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
14
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
295
0
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
440
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
200
RENATO REŠETAR (ZAMET)
257
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
414
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
2
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
12
0
LUKA LELEKOVIĆ (KRK CRO)
516
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
680
0
MARK KMET (CBSPULA)
14
0
MANUEL BAJČIĆ (KRK CRO)
295
0
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
200
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
257
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
2
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
516
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
680
0
MARK KMET (CBSPULA)
200
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
257
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
680
0
MARK KMET (CBSPULA)
257
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
2
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
414
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
200
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
414
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. FRAN PRIŽMIĆ, Mladost
2. MARK KMET, CBS PULA
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. RENATO REŠETAR, ZAMET