Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
9. Krk Kup 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
"Velebit"
9. ZMAJ RIJEKA
AMFORA
BOHINJ
CBS PULA
DALMACIJA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FORTITER (Kaštela)
Gazija Mostar-Jablanica
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
k.k."konjščina"
Karlovac 1969
Kastav
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Nexe
KK Zanshin Split
Koprivnica
KOSTRENA
KRK CROATIA
Kvarner
Metal - Jurdani
Mladost
NO KACHI
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
TINJAN
VIKTORIJA
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Seniorke -OPEN
Kata - Cicibani 7g.
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
Kumite - Mlađe učenice +36
350
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
526
0
KLARA MARČINA (FORUM)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
350
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
357
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
672
SARA TADEJ (KOSTRE)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
350
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
357
0
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
672
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
463
0
ILDA KLEPO (GAZIJA)
672
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
357
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
Osvajači medalja
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. ILDA KLEPO, Gazija Mostar-Jablanica
3. LARA USAINOVIĆ, AMFORA
3. NIKA NAIMAREVIĆ, AMFORA
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
346
0
KLARA PAVLOVIĆ (AMFORAF)
449
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
449
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
435
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
435
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
536
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
423
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
385
0
LANA NIKOLIĆ (OMEGA)
306
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
346
0
KLARA PAVLOVIĆ (AMFORAF)
449
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
338
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
433
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
182
NIKA VUKOMANOVIĆ (NEXE)
527
0
ANDREA BILAVER (FORUM)
93
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
674
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
435
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
423
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
306
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
449
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
338
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
182
0
NIKA VUKOMANOVIĆ (NEXE)
93
0
VIKTORIJA BALJAK (KRK CRO)
674
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
435
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
306
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
338
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
674
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
306
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
338
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
182
0
NIKA VUKOMANOVIĆ (NEXE)
433
0
MARINA ŠTRBIĆ (PORTO)
674
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
182
0
NIKA VUKOMANOVIĆ (NEXE)
Osvajači medalja
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
395
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
528
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
465
0
MIRNESA HINDIC (GAZIJA)
666
0
ELENA MAHNE (GROBNIK)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
553
0
INGRID KOCANJER (KA 1969)
231
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
199
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
607
0
DORA SLAMEK (SBSMŽ)
Osvajači medalja
1. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969
2. KLARA JEDRIŠKO, Delnice
3. GABRIELA BILIĆ, "Forum"
3. DORA SLAMEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Kumite - Kadeti -70
451
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
451
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
531
0
ROKO MARČINA (FORUM)
287
0
MARKO MIRANOVIĆ (VOL2013)
264
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
444
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
259
JAKOV RUKAVINA (KGB)
451
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
264
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
444
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
259
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
264
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
444
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
259
JAKOV RUKAVINA (KGB)
Osvajači medalja
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. JAKOV RUKAVINA, Mladost
Kumite - Juniorke -OPEN
263
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
484
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
120
0
LAURA FUČIK (DELTA)
421
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
263
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
558
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
19
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
549
ANAMARIA RULA (KA 1969)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
529
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
491
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
421
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
558
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
549
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
6
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
294
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
316
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
529
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
392
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
491
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
Osvajači medalja
1. PETRA NUIĆ, KK Zanshin Split
2. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA
Kumite - Seniorke -OPEN
492
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
497
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
492
0
MARTA DULIBIĆ (ŠIBENIK)
7
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
497
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
485
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
530
LEA ŽUPAN (FORUM)
7
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
497
0
PETRA ČATLAK (ŠIBENIK)
485
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
530
0
LEA ŽUPAN (FORUM)
7
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
485
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠIBENIK)
530
LEA ŽUPAN (FORUM)
Osvajači medalja
1. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
2. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK
3. MARTA DULIBIĆ, ŠIBENIK
3. LEA ŽUPAN, "Forum"
Kata - Cicibani 7g.
126
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
523
0
ROKO RONČEVIĆ (FORUM)
633
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
618
0
IVANO MIŠAK (SBSMŽ)
523
0
ROKO RONČEVIĆ (FORUM)
618
0
IVANO MIŠAK (SBSMŽ)
Osvajači medalja
1. ROKO RONČEVIĆ, "Forum"
2. IVANO MIŠAK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. ----
3. ----
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
172
0
BORNA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
351
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
525
0
LEO ŽUŽA (FORUM)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
172
0
BORNA DUMENČIĆ (RAB-ENP)
459
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
519
0
TONI MILOVAC (VELEBIT)
351
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
524
0
ANTONIO ŽUNIĆ (FORUM)
520
0
TOME BUCIĆ (VELEBIT)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
173
0
RENATO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
521
0
MATKO JURLINA (VELEBIT)
353
LUKA HUDAK (AMFORAF)
356
0
MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
459
0
MATEO LAZIĆ (OMEGA)
351
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
524
0
ANTONIO ŽUNIĆ (FORUM)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
353
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
351
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
389
0
MATIJA JUG (OMEGA)
390
0
MATKO BRZICA (OMEGA)
353
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
521
0
MATKO JURLINA (VELEBIT)
355
0
MAK MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
353
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Osvajači medalja
1. MATKO BRZICA, OMEGA
2. MATIJA JUG, OMEGA
3. LEON DŽAFIĆ, AMFORA
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)
629
0
KARLA AJHNER (FINIDA)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
629
0
KARLA AJHNER (FINIDA)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
98
0
ANA-MARIJA BRUNOVIĆ (KTC KŽ)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
358
0
UNA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
517
0
GABRIELA MARASOVIĆ (VELEBIT)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
171
0
NINA KRSTAČIĆ (RAB-ENP)
576
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
184
0
TENA FERČEC (NEXE)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
170
0
SANTA SANDALIĆ (RAB-ENP)
518
0
ANJA BUŠLJETA (VELEBIT)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
94
0
LARA KLJAJIC (TIGAR K)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
227
0
PETRA MACOLIĆ (RAB-ENP)
358
0
UNA KARAIBRAHIMOVIĆ (AMFORAF)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
576
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
187
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
649
0
IVA MILDE (333CR)
202
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
649
0
IVA MILDE (333CR)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
518
0
ANJA BUŠLJETA (VELEBIT)
341
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
401
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. MARIJA PANJKOVIĆ, KK Nexe
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA