Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 2. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Bibinje
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KNIN
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
Kata - Mlađi kadeti (K7)
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
KATA - Seniori
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
84
DUJE TOPIĆ (DAL)
103
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
364
JOSIP BULJAN (FIGHT)
476
MATIJA SORIĆ (#)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
78
DEA DRLJE (DAL)
275
MARIJETA SELAK (CROHEC)
339
EVA MIHALJEVIĆ (METKOVI)
504
KIARA GRUBELIĆ (OKIT)
197
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
96
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
63
PETRA PRANJIĆ (PORTO)
20
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
286
STELA BULIĆ (CROHEC)
339
EVA MIHALJEVIĆ (METKOVI)
504
KIARA GRUBELIĆ (OKIT)
197
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
96
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
63
PETRA PRANJIĆ (PORTO)
20
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
286
STELA BULIĆ (CROHEC)
Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)
577
NORA JUKIĆ (OKIT)
447
MARIJA MAGDALENA STOJIĆ (CROHEC)
95
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
196
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
161
LUCIJA SLIPČEVIĆ (DRNIS)
102
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
48
LANA PACAJ (PORTO)
48
LANA PACAJ (PORTO)
Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)
318
CVITA JERKOVIĆ (METKOVI)
195
ANĐELA BRAICA (ŠI 1066)
495
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
541
LUANA BOŽAC (PIROVAC)
348
LUCIJA VRDOLJAK (KK SOKO)
292
HEYIZHEN ZHAO (DAL)
287
LUCIJA PRSKALO (CROHEC)
312
MIA ROMIĆ (METKOVI)
94
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
170
IVONA ŽABIĆ (1)
351
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
64
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
100
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
287
LUCIJA PRSKALO (CROHEC)
170
IVONA ŽABIĆ (1)
100
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
Kata - Mlađi kadeti (K7)
4
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
324
MARKO ŽULJEVIĆ (BUSHI)
381
TEDI IVAN PERICA (FIGHT)
355
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
1
ANTONIO MIKULIĆ (KAKATO)
104
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
379
BEPO KOTLAR (FIGHT)
585
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
6
FILIP BJELICA (KAKATO)
329
ROKO ŠETELIĆ (BUSHI)
380
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
353
LOVRE RADIĆ (KK SOKO)
382
ŠIMUN VIDOV (FIGHT)
237
IVANO RUŽIĆ (OBI KAŠ)
327
MARCELLO ANDREA NIZETICH (BUSHI)
327
MARCELLO ANDREA NIZETICH (BUSHI)
Kata - Mlađe kadetkinje (K8)
241
ELENA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
97
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
485
LUCIJA FUZUL (#)
486
FANI ZDRILIĆ (#)
597
TARA ČELAR (AT05101)
473
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
325
ANNMARY LIŠNIĆ (BUSHI)
3
ASIA VLAŠIĆ (KAKATO)
556
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
487
EVA MIRKOV (#)
99
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
485
LUCIJA FUZUL (#)
473
LUCIJA BILIĆ (ŠIBENIK)
556
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
487
EVA MIRKOV (#)
99
MIRTA LEMAC (ŠIBENIK)
KATA - Seniori
383
TOMISLAV MIKELA (FIGHT)
130
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)