Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
84
0
PATRIK VUČIĆ (CROHEC)
224
1
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
26
0
MARJAN JURLINA (ZADAR)
162
0
JOSIP BARISIC (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
1
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
76
0
DUJE ŠUNJIĆ (PORTO)
150
1
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
224
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
47
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
150
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
90
1
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
Osvajači medalja
1. NEVENKO PEHAR, CROHERC
2. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ
Kumite - Ml. učenice -32 (B2)
56
0
KARMEN SUČIĆ (DRNIS)
42
1
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
285
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
62
1
MARTA BJELICA (KAKATO)
42
1
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
62
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
Osvajači medalja
1. LANA ŠUŠA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MARTA BJELICA, Kakato
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ
Kumite - Ml. učenice -36 (B3)
68
0
ANA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
264
1
HEYIZHEN ZHAO (DAL)
55
0
LUCIJA LOJIĆ (DRNIS)
293
1
JELENA PIPUNIC (DAL)
264
1
HEYIZHEN ZHAO (DAL)
293
0
JELENA PIPUNIC (DAL)
Osvajači medalja
1. HEYIZHEN ZHAO, DALMACIJA
2. JELENA PIPUNIC, DALMACIJA
3. ANA MIHALJEVIĆ, DRNIŠ
3. LUCIJA LOJIĆ, DRNIŠ
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
160
0
MARIJA BARAN (DRNIS)
79
1
MARIJA MARINOVIĆ (PORTO)
Osvajači medalja
1. MARIJA MARINOVIĆ, PORTO TOLERO
2. MARIJA BARAN, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -38 (C3)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
288
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
4
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
186
0
MATEJ KLJUSURIĆ (KKKDM)
118
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
4
0
GAL GRGAS-TUCILO (AT05101)
217
1
LEON LJUBEZ (PETRINA)
250
0
IVANO BEADER (DAL)
161
1
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
118
0
KRISTIJAN BARBARIĆ (CROHEC)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
249
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
217
0
LEON LJUBEZ (PETRINA)
161
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
99
1
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
158
1
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
99
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd
3. LEON LJUBEZ, Karate Klub Petrina
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
Kumite - Učenici -46 (C5)
231
0
IVAN DRAGAN (OBI KAŠ)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
299
1
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
300
0
PETAR MEDAK (METKOVI)
18
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
0
299
0
GABRIJEL PERIŠIĆ (DRNIS)
18
1
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
87
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
18
0
BRANIMIR PAPIĆ (ZADAR)
Osvajači medalja
1. ANTE BEVANDA, CROHERC
2. BRANIMIR PAPIĆ, Zvonimir Zadar
3. ----
3. GABRIJEL PERIŠIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenici +46 (C6)
292
0
ROKO ŽAPER (DAL)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
181
0
JURE ILIĆ (KKKDM)
191
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
206
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
253
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
232
0
JAKOV CIVADELIĆ (OBI KAŠ)
261
1
IVAN RAMLJAK (DAL)
191
0
ANTE MIŠKOVIĆ (KKSOLIN)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
61
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
53
1
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
253
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
261
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
53
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
146
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
3. MARINO BONAČIĆ, DALMACIJA
Kumite - Učenice -44 (D4)
115
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
1
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
262
0
MIA SOLDIC (DAL)
54
1
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
116
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. MARTA DŽELALIJA, DRNIŠ
2. ILIJANA NAKIĆ, CROHERC
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA SOLDIC, DALMACIJA
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
98
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
93
1
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
303
MATEO BURAČIĆ (DRNIS)
93
1
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
303
0
MATEO BURAČIĆ (DRNIS)
Osvajači medalja
1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. MATEO BURAČIĆ, DRNIŠ
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
51
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
111
1
JAKOV MRĐEN (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
65
0
MATEO OŽEGOVIĆ (DRNIS)
196
1
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
22
0
IVAN OLIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
131
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
21
1
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
109
0
ROKO PAVLOVIĆ (PORTO)
196
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
1
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
21
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
235
1
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
88
0
PETAR GLAVAŠ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
2. PETAR GLAVAŠ, CROHERC
3. ADAM ILIĆ, TIGAR KNIN
3. FABIO BOŽIĆ, Zvonimir Zadar