Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga - 2.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAKOV ZOVKO
KK Knez Domagoj Metković
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
3
9
0
9
2.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-9-7kyu (P1), CIC-M (K1)
4
3
7
0
4
3.
ŠIME VUICA
Karate Klub Petrina
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
2
6
0
3
4.
FERDINAND LISICA
Karate Klub Petrina
CIC-M-9-7kyu (P1)
2
1
3
0
0
5.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
2
1
3
0
0
6.
NIKO MATKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
CIC-M-9-7kyu (P1)
2
1
3
0
0
7.
ALJOŠA KULJIŠ
DALMACIJA
CIC-M (K1)
1
0
0
0
-1
8.
DENI OSTOJIĆ
PORTO TOLERO
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
-3
9.
FRAN ŠIMIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
1
0
0
0
-3
10.
JOSIP ROHAČ
PORTO TOLERO
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
-3
11.
LUKA GRBAVAC
CROHERC
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
-3
12.
ŠIMUN SORIĆ
Karate Klub Petrina
CIC-M (K1)
1
0
0
0
-3
KATA-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PETRA IVANKOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
2
6
0
6
2.
LARA FUZUL
Karate Klub Petrina
CIC-Ž (K2)
1
1
3
0
3
3.
TONKA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
3
2
6
0
3
4.
EMA OBRADOVIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
1
3
0
0
5.
LUCIJA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
1
3
0
0
6.
BEATA KUNCE
Karate Klub Petrina
CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
-3
7.
GABRIJELA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
1
0
0
0
-3
8.
MARTA GRGIĆ
CROHERC
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
1
0
0
0
-3
9.
NOEMI KUNCE
Karate Klub Petrina
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANDRIJA MIŠE
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
2
2
3
0
3
2.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P3)
1
1
1
0
1
3.
LUKA VISKOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
2
1
3
0
3
4.
LOVRE RADIĆ
KK SOKOL
MUČ-M (K3)
2
1
0
0
0
5.
GABRIEL DELIJA
Karate Klub Petrina
MUČ-M-98KYU (P3)
1
0
0
0
-1
6.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
-3
7.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTA BJELICA
Kakato
MUČ-Ž (K4)
3
3
3
0
3
2.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P6)
2
2
2
0
2
3.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-78KYU (P4)
2
2
2
0
2
4.
ENA VITKOVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
3
2
2
0
1
5.
FANI ZDRILIĆ
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-78KYU (P4)
2
1
3
0
2
6.
LUCA MASLAĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-Ž-78KYU (P4)
2
1
1
0
0
7.
NOA ANTUNOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-98KYU (P6)
2
1
1
0
0
8.
PETRA PAROVIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
2
1
1
0
0
9.
ALANI ODAK
DALMACIJA
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
-1
10.
BRUNA GALIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
-1
11.
DORA RAKUŠIĆ
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-98KYU (P6)
1
0
0
0
-1
12.
EVA MIRKOV
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
-1
13.
FANI KARABATIĆ
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
-1
14.
LUCIJA ČVELJO
KK SOKOL
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
-1
15.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P6)
1
0
0
0
-1
16.
NORA BARBIR
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
-3
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DALI MACANOVIĆ
Kakato
UČ-M-75KYU (P11)
2
2
6
0
6
2.
MARKO RADIVOJEVIĆ
Kakato
UČ-M (K5)
2
2
6
0
6
3.
ŠIMUN RAMADŽA
ŠIBENIK
UČ-M-98KYU (P9)
2
2
4
0
4
4.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
UČ-M (K5)
3
2
6
0
3
5.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
UČ-M (K5)
2
1
3
0
0
6.
TONI VLAHOV
Velebit
UČ-M-98KYU (P9)
1
0
0
0
-1
7.
ANTONIO MIKULIĆ
Kakato
UČ-M-75KYU (P11)
1
0
0
0
-3
8.
IVAN TARLE
DALMACIJA
UČ-M (K5)
1
0
0
0
-3
9.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
UČ-M-75KYU (P11)
1
0
0
0
-3
10.
JOSIP MATKOVIĆ
DALMACIJA
UČ-M (K5)
1
0
0
0
-3
11.
NIKOLA MAJIĆ
DALMACIJA-CEMENT
UČ-M-98KYU (P9)
1
0
0
0
-3
12.
TINO JOVIĆ
DALMACIJA
UČ-M (K5)
1
0
0
0
-3
KATA-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6)
3
3
9
0
9
2.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P12)
2
2
6
0
6
3.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P10)
1
1
3
0
3
4.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
UČ-Ž (K6)
3
2
6
0
3
5.
KARMEN KRALJEVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž (K6)
2
1
3
0
0
6.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
UČ-Ž (K6)
2
1
3
0
0
7.
ADRIANA MAROVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
-3
8.
KARLA BARTULOVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
-3
9.
LUCA ANTUNAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P10)
1
0
0
0
-3
10.
LUCIJA FUZUL
Karate Klub Petrina
UČ-Ž-75KYU (P12)
1
0
0
0
-3
11.
MIHAELA DILBER
DALMACIJA
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
-3
12.
NIKOLETA POPOVIĆ
Kakato
UČ-Ž-75KYU (P12)
1
0
0
0
-3
13.
SANDRA MIŠE
DALMACIJA
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARKO ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-M (K7)
2
2
4
0
4
2.
ANTE GRIZELJ
ŠIBENIK
MKAD-M-98kyu (P13), MKAD-M-75kyu (P15)
2
1
3
0
0
3.
DUJE RAMADŽA
ŠIBENIK
MKAD-M-75kyu (P15), MKAD-M-98kyu (P13)
2
1
3
0
0
4.
JERE DUPLANČIĆ
DALMACIJA
MKAD-M (K7)
1
0
0
0
-1
5.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
MKAD-M (K7)
1
0
0
0
-3
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
MKAD-Ž (K8)
3
3
9
0
9
2.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P14)
1
1
3
0
3
3.
MIHAELA BEŠLIĆ
KK Galeb
MKAD-Ž (K8)
2
1
3
0
0
4.
ANA MATAS
DALMACIJA
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
-3
5.
IVA ŠARIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
-3
6.
JOSIPA ČAGALJ
DALMACIJA
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
-3
7.
MARTA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P14)
1
0
0
0
-3
KATA-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIO JOZIĆ
Velebit
KAD-M (K9)
1
1
0
0
0
2.
ANDRIJA PERIBONIO
DALMACIJA
KAD-M (K9)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Karate Klub Petrina
5
1.
8
1.
13
1
2
2
1.
2.
KK Knez Domagoj Metković
5
1.
6
2.
11
2
0
1
2.
3.
TIGAR KNIN
5
1.
0
5.
5
1
0
0
3.
4.
DALMACIJA-CEMENT
1
5.
3
3.
4
0
1
1
4.
5.
KK SOKOL
3
4.
0
5.
3
0
1
0
5.
6.
DALMACIJA
1
5.
0
5.
1
0
0
1
6.
7.
PORTO TOLERO
0
7.
1
4.
1
0
0
1
6.
8.
CROHERC
0
7.
0
5.
0
0
0
0
8.
KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KK Galeb
5
2.
11
1.
16
3
0
1
1.
2.
KK SOKOL
9
1.
5
2.
14
1
2
3
2.
3.
Karate Klub Petrina
3
3.
3
4.
6
0
2
0
3.
4.
Kakato
0
4.
5
2.
5
1
0
0
4.
5.
KK Knez Domagoj Metković
0
4.
3
4.
3
0
1
0
5.
6.
PORTO TOLERO
0
4.
2
6.
2
0
0
2
6.
7.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
4.
1
7.
1
0
0
1
7.
8.
DALMACIJA
0
4.
0
8.
0
0
0
0
8.
9.
DALMACIJA-CEMENT
0
4.
0
8.
0
0
0
0
8.
10.
ŠIBENIK
0
4.
0
8.
0
0
0
0
8.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Kakato
13
1.
8
2.
21
3
2
0
1.
2.
ŠIBENIK
5
2.
16
1.
21
3
2
0
1.
3.
KK SOKOL
4
3.
1
3.
5
0
1
2
3.
4.
Velebit
3
4.
0
6.
3
0
1
0
4.
5.
DALMACIJA
1
5.
0
6.
1
0
0
1
5.
6.
DALMACIJA-CEMENT
1
5.
0
6.
1
0
0
1
5.
7.
Karate Klub Petrina
0
8.
1
3.
1
0
0
1
5.
8.
KK Galeb
1
5.
0
6.
1
0
0
1
5.
9.
KK Knez Domagoj Metković
0
8.
1
3.
1
0
0
1
5.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
ŠIBENIK
16
1.
0
5.
16
2
2
0
1.
2.
DALMACIJA-CEMENT
0
4.
8
1.
8
1
1
0
2.
3.
DALMACIJA
4
3.
2
4.
6
0
1
3
3.
4.
Kakato
0
4.
5
2.
5
1
0
0
4.
5.
KK Knez Domagoj Metković
5
2.
0
5.
5
1
0
0
4.
6.
KK Galeb
0
4.
3
3.
3
0
1
0
6.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Velebit
5
1.
0
1.
5
1
0
0
1.
2.
DALMACIJA
3
2.
0
1.
3
0
1
0
2.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
ŠIBENIK
21
1.
16
2.
37
5
4
0
1.
2.
Kakato
13
3.
18
1.
31
5
2
0
2.
3.
KK SOKOL
16
2.
6
7.
22
1
4
5
3.
4.
KK Knez Domagoj Metković
10
4.
10
6.
20
3
1
2
4.
5.
KK Galeb
6
8.
14
3.
20
3
1
2
4.
6.
Karate Klub Petrina
8
6.
12
4.
20
1
4
3
6.
7.
DALMACIJA-CEMENT
2
10.
11
5.
13
1
2
2
7.
8.
DALMACIJA
9
5.
2
9.
11
0
2
5
8.
9.
Velebit
8
6.
0
11.
8
1
1
0
9.
10.
TIGAR KNIN
5
9.
0
11.
5
1
0
0
10.
11.
PORTO TOLERO
0
11.
3
8.
3
0
0
3
11.
12.
KARATE KLUB METKOVIĆ
0
11.
1
10.
1
0
0
1
12.
13.
CROHERC
0
11.
0
11.
0
0
0
0
13.