Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DALMATINSKA KARATE LIGA - 3. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA - Seniori
KATA - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
309
DUJE TOPIĆ (DAL)
95
GABRIJEL BOŠNJAK (ŠIROKI)
250
IVAN MILIĆEVIĆ (ZRINSKI)
476
OLIVER JOVIĆ (PIROVAC)
184
DAVID BARBARIĆ (ŠIROKI)
525
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
250
IVAN MILIĆEVIĆ (ZRINSKI)
525
JURAJ ŠKENBER (ŠIBENIK)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
223
MATIJA SORIĆ (#)
96
MIHAEL BOŠNJAK (ŠIROKI)
363
DAVID PAPONJA (CROHEC)
363
DAVID PAPONJA (CROHEC)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
92
DAVID SESAR (ŠIROKI)
161
LUKA KERO (ŠI 1066)
19
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
19
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
292
IVAN ŠKOKO (DAL)
341
FILIP MATEJ VOLARIĆ (CROHEC)
410
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
272
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
249
KRISTIJAN PALAMETA (ZRINSKI)
410
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
272
MIRKO MATIĆ (METKOVI)
249
KRISTIJAN PALAMETA (ZRINSKI)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
136
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
545
MIHAEL JURENIĆ (DAL)
55
ANTE KALEB (ŠI 1066)
503
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
470
FRANE FANTINA (PIROVAC)
362
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
555
DOMINIK KLEPO (DAL)
191
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
123
MARKO LOVRIĆ (ŠIROKI)
287
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
504
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
124
DAVID IVANKOVIĆ (ŠIROKI)
290
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
246
ANDRO TROLIĆ (ZRINSKI)
333
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
555
DOMINIK KLEPO (DAL)
287
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
290
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
246
ANDRO TROLIĆ (ZRINSKI)
333
NEVENKO PEHAR (CROHEC)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
373
LOVRO ČALE (ZRINSKI)
505
JURE MARASOVIĆ (FIGHT)
286
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
56
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
118
STANKO ČOLAK (ŠIROKI)
288
MARINO BONAČIĆ (DAL)
415
JURE VICKOV (KK ZANS)
193
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
314
MARKO GAĆE (DAL)
280
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
94
GABRIJEL BILAĆ (ŠIROKI)
473
JOSIP ČUBRIĆ (PIROVAC)
286
JOSIP MATKOVIĆ (DAL)
288
MARINO BONAČIĆ (DAL)
314
MARKO GAĆE (DAL)
473
JOSIP ČUBRIĆ (PIROVAC)