Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmatinska karate liga - 3.kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK SOKOL
KNIN
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
Kumite - Cicibani -26 (PA1)
90
0
PAVO GAGRO (CROHEC)
218
1
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
185
0
LUKA ĆOSIĆ (ZADAR)
218
3
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
28
1
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
90
0
PAVO GAGRO (CROHEC)
1
3
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
320
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
248
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
88
3
PETAR BARBARIĆ (CROHEC)
218
0
IVAN KRVAVICA (TIGAR.K)
28
2
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
1
3
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
88
0
PETAR BARBARIĆ (CROHEC)
28
3
ROKO ŽUPANOVIĆ (ŠI 1066)
1
0
LUKA STRPIĆ (BBIOGRD)
88
3
PETAR BARBARIĆ (CROHEC)
320
0
ALJOŠA KULJIŠ (DAL)
Medalists
1. ROKO ŽUPANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUKA STRPIĆ, "B"Biograd
3. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
3. PETAR BARBARIĆ, CROHERC
Kumite - Ml. učenici +38 (A5)
189
0
MARJAN JURLINA (ZADAR)
158
3
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
25
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
189
0
MARJAN JURLINA (ZADAR)
41
0
DUJE ŠUNJIĆ (PORTO)
158
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
240
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
181
0
JURE MARASOVIĆ (FIGHT)
116
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
25
3
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
158
0
IVANO IVANKOVIC (CROHEC)
240
3
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
116
0
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
25
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
240
3
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
116
3
ILIJA SUČIĆ (DRNIS)
181
0
JURE MARASOVIĆ (FIGHT)
Medalists
1. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. IVANO IVANKOVIC, CROHERC
3. ILIJA SUČIĆ, DRNIŠ
Kumite - Učenici +46 (C6)
333
ROKO ŽAPER (DAL)
333
0
ROKO ŽAPER (DAL)
26
1
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
26
1
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
236
0
JOSIP ŽUŽUL (KK SOKO)
304
MARKO GAĆE (DAL)
333
ROKO ŽAPER (DAL)
239
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
164
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
112
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
308
MARINO BONAČIĆ (DAL)
235
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
26
1
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
304
0
MARKO GAĆE (DAL)
333
0
ROKO ŽAPER (DAL)
239
4
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
164
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
112
1
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
308
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
235
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
26
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
239
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
112
1
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
308
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
239
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
112
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
164
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
308
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
164
1
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
Medalists
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ANDRIJA HRGA, DRNIŠ
3. ROKO VLAHOV, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MATEJ REŽIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kumite - Učenice +44 (D5)
144
0
TINA ZIDAR (OBI KAŠ)
296
0
NIKOLETA BARIŠIĆ (DAL)
242
0
DORA GALOV (METKOVI)
295
0
MIA SOLDIC (DAL)
144
0
TINA ZIDAR (OBI KAŠ)
242
0
DORA GALOV (METKOVI)
Medalists
1. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. TINA ZIDAR, OBI Kaštela
3. MIA SOLDIC, DALMACIJA
3. NIKOLETA BARIŠIĆ, DALMACIJA
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
190
0
NIKO NEMARIĆ (ZADAR)
241
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
Medalists
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. NIKO NEMARIĆ, Zvonimir Zadar
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)
244
0
EMA GALOV (METKOVI)
76
3
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
243
3
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
334
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
76
3
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
243
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
Medalists
1. MARTA STOJIĆ, CROHERC
2. KATJA JERKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MARIJA TUCAKOVIĆ, KNIN
Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)
305
0
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
9
3
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
305
0
MARTA RIBIČIĆ (DAL)
24
3
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
9
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
141
3
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
245
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
238
TONKA BERIŠA (JADRAN)
24
3
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
9
0
ANETA JOVIĆ (BBIOGRD)
141
3
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
238
0
TONKA BERIŠA (JADRAN)
24
3
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
141
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
238
3
TONKA BERIŠA (JADRAN)
245
0
KARLA PEZIĆ (METKOVI)
Medalists
1. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. ANETA JOVIĆ, "B"Biograd
3. TONKA BERIŠA, KK JADRAN
Kumite - Kadetkinje +54 (H3)
221
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
268
0
NIKOLINA FERENČAK (PETRINA)
221
3
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
250
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
21
3
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
142
0
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
224
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
221
0
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
250
3
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
21
3
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
224
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
250
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
21
3
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
224
0
ZORANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
142
3
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
Medalists
1. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. LAURA KLEPICA, TIGAR KNIN
3. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela