Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga - 3.kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Kakato
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Petrina
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK SOKOL
KNIN
OBI Kaštela
PORTO TOLERO
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +46 (C6)
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
Kumite - Učenici +46 (C6)
333
ROKO ŽAPER (DAL)
333
0
ROKO ŽAPER (DAL)
26
1
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
26
1
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
236
0
JOSIP ŽUŽUL (KK SOKO)
304
MARKO GAĆE (DAL)
333
ROKO ŽAPER (DAL)
239
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
164
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
112
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
308
MARINO BONAČIĆ (DAL)
235
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
26
1
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
304
0
MARKO GAĆE (DAL)
333
0
ROKO ŽAPER (DAL)
239
4
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
164
0
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
112
1
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
308
1
MARINO BONAČIĆ (DAL)
235
0
STIPE VLASTELICA (KK SOKO)
26
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
239
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
112
1
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
308
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
239
1
ANTE LEONTIĆ (METKOVI)
112
0
ANDRIJA HRGA (DRNIS)
164
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
308
0
MARINO BONAČIĆ (DAL)
164
1
MATEJ REŽIĆ (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. ANTE LEONTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ANDRIJA HRGA, DRNIŠ
3. ROKO VLAHOV, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. MATEJ REŽIĆ, DALMACIJA-CEMENT
Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)
195
0
ZJENA BACH (FIGHT)
43
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
195
0
ZJENA BACH (FIGHT)
166
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
43
3
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
271
0
AURORA KOKIĆ (PETRINA)
146
3
MARTA ZORICA (AT05101)
261
0
NOEMI KUNCE (PETRINA)
353
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
166
3
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
43
0
EMA OBRADOVIĆ (PORTO)
146
0
MARTA ZORICA (AT05101)
353
3
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
166
0
TONKA SIMIC (KKSOLIN)
353
3
MARTA GRGIĆ (CROHEC)
146
MARTA ZORICA (AT05101)
Osvajači medalja
1. MARTA GRGIĆ, CROHERC
2. TONKA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
3. EMA OBRADOVIĆ, PORTO TOLERO
3. MARTA ZORICA, KK "OSVIT"
Kata - Mlađi učenici (K3)
222
3
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
354
0
IVAN RONČEVIĆ (FIGHT)
325
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
165
3
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
222
3
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
165
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
2. LOVRE DRAŠKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. IVAN RONČEVIĆ, Velebit
3. SEBASTIAN BAN, DALMACIJA
Kata - Ml. kadetkinje - 9-8 Kyu (P14)
258
0
LANA SORIĆ (PETRINA)
167
3
MARTA SIMIC (KKSOLIN)
168
KATARINA SUSMELJ (KKSOLIN)
167
3
MARTA SIMIC (KKSOLIN)
168
0
KATARINA SUSMELJ (KKSOLIN)
Osvajači medalja
1. MARTA SIMIC, DALMACIJA-CEMENT
2. KATARINA SUSMELJ, DALMACIJA-CEMENT
3. LANA SORIĆ, Karate Klub Petrina
3. ----