Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori
KUMITE-Ml. seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
430
MATTEO VRBAN (NEVERA)
430
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
514
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
211
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
226
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
430
MATTEO VRBAN (NEVERA)
258
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
382
VITO MILETIĆ (KASTAV)
484
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
514
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
430
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
484
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
258
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
Medalists
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STAŠ ČESEN, POSTOJNA
3. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
19
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
491
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
116
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
19
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
491
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
380
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
286
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
316
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
379
FRAN HOST (KASTAV)
116
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
491
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
316
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
379
0
FRAN HOST (KASTAV)
116
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
379
0
FRAN HOST (KASTAV)
316
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
Medalists
1. FRAN HOST, Kastav
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. JAN KATALINIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Učenici 10,11 g. -38
218
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
218
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
310
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
45
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
505
0
MIHAEL EBERHART (1)
277
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
218
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
45
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
277
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
45
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
277
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
505
0
MIHAEL EBERHART (1)
Medalists
1. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
2. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
423
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
137
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
423
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
137
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
257
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
495
TEO CRNOGAJ (KGB)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
137
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
257
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
495
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
495
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
257
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Medalists
1. TEO CRNOGAJ, Mladost
2. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
287
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
292
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
287
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
531
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
197
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
292
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
287
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
531
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
292
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
531
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
197
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
3. VANJA DUKIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
510
0
IVAN KONFORTA (1)
428
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
263
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
510
0
IVAN KONFORTA (1)
394
0
FILIP SERTIĆ (KASTAV)
428
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
381
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
245
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
315
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
263
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
428
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
381
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
315
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
263
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
381
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
315
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
245
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Medalists
1. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
2. LUKA OŽBOLT, Kastav
3. LUKA OMEROVIĆ, NEVERA
3. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969