Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori
KUMITE-Ml. seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
375
0
JOSIP BRNADA (ŠI 1066)
289
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
301
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
109
0
ISA AHMETOVIĆ (JION)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
512
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
299
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
346
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
246
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
186
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
186
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
343
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
182
LOVRO LENAC (ZAMET)
298
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
58
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
391
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
359
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
297
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
182
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
391
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
359
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
359
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
359
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. DARIO SZEL, SAMOBOR
2. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
482
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
104
0
ALEM KARABEGOVIĆ (JION)
142
0
LEO LAZAR (TAD )
482
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
23
0
ROKO TOMAC (DELTA)
104
0
ALEM KARABEGOVIĆ (JION)
468
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
54
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
447
LEON PENDIĆ (VIKT)
142
0
LEO LAZAR (TAD )
104
0
ALEM KARABEGOVIĆ (JION)
54
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
447
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
142
0
LEO LAZAR (TAD )
447
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
54
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
Medalists
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
3. DARIO ŠIMIČIĆ, ZAMET
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70
249
0
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
126
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
249
0
MARKO MIHALJEVIĆ (DRNIS)
192
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
145
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
126
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
57
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
185
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
300
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
398
0
FARUK FAJKOVIC (JION)
192
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
126
0
BLAŽ GRIL (POSTOJN)
185
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
300
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
192
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
185
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
300
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
57
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
Medalists
1. ALEKSANDAR KALABIĆ, Delta
2. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. JURICA RUNTAS, SAMOBOR
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
124
0
TONI GALIĆ (TAD )
213
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
161
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
124
0
TONI GALIĆ (TAD )
213
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
10
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
207
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
270
0
LUKA BIRAČ (0354451)
27
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
161
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
213
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
207
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
27
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
161
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
207
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
27
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
270
0
LUKA BIRAČ (0354451)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. ALEKS KLOBASA, SEKI SV. JERNEJ
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod