Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori
KUMITE-Ml. seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori 16,17 g. -55
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
Kumite - Juniori 16,17 g. -68
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
Kumite - Juniori 16,17 g. -55
435
0
FILIP BEBEK (LJU)
434
0
JAKOV BEBEK (LJU)
Medalists
1. JAKOV BEBEK, LJUBUŠKI
2. FILIP BEBEK, LJUBUŠKI
3. ----
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
412
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
490
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
261
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
252
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
490
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
252
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
Medalists
1. LEO MARKOVIĆ, Mladost
2. SANI SKOTNIK, RADENCI
3. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Juniori 16,17 g. -68
240
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
518
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
146
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
240
0
MATEO PERIŠIĆ (DRNIS)
518
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
Medalists
1. MATEO PERIŠIĆ, DRNIŠ
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
125
0
ANDRAŽ STEFANOVSKI (POSTOJN)
101
0
IVAN TONKOVIČ (CRO)
101
0
IVAN TONKOVIČ (CRO)
498
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
183
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
125
0
ANDRAŽ STEFANOVSKI (POSTOJN)
214
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
511
0
TEODOR ZLATKOV (ŠDGORIC)
497
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
101
0
IVAN TONKOVIČ (CRO)
183
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
214
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
497
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
183
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
497
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
214
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. RENATO REŠETAR, ZAMET
2. TOMISLAV FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. IVAN TONKOVIČ, RI CROATIA
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
374
0
NIKOLA BAČELIĆ (ŠI 1066)
163
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
208
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
438
0
GRGO TOLIĆ (LJU)
163
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
208
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. ALEKS KLOBASA, SEKI SV. JERNEJ
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. NIKOLA BAČELIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. GRGO TOLIĆ, LJUBUŠKI