Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori
KUMITE-Ml. seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniorke 16,17 g. -48
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
Kumite - Juniorke 16,17 g. -48
462
0
ANA PERIŠIĆ (DRNIS)
279
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
539
EMA ČORBA (DURDEVA)
279
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
539
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
Medalists
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. ANA PERIŠIĆ, DRNIŠ
3. ----
Kumite - Juniorke 16,17 g. -53
363
0
MIA KITAROVIĆ (ŠI 1066)
97
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
363
0
MIA KITAROVIĆ (ŠI 1066)
206
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
97
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
5
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
393
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
206
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
97
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
5
0
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
393
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
206
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
393
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
5
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ALESSIA ČEKADA, OPATIJA
3. EMA ŽIVČIĆ, RI CROATIA
3. GABRIELA GOLIĆ, Delta
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
7
0
LAURA FUČIK (DELTA)
194
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
329
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
7
0
LAURA FUČIK (DELTA)
329
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. LAURA FUČIK, Delta
2. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. ----
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
399
0
AMINA HODŽIĆ (JION)
59
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
232
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
399
0
AMINA HODŽIĆ (JION)
500
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
59
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
94
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
188
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
193
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
61
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
232
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
59
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
94
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
193
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
232
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
193
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
94
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
61
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
Medalists
1. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
2. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. CHIARA MASSAGRANDE, ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA