Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori
KUMITE-Ml. seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -55
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -61
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -68
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. +68
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -55
519
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
98
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
364
MIA KITAROVIĆ (ŠI 1066)
519
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
364
0
MIA KITAROVIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. MIA KITAROVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. EMA ŽIVČIĆ, RI CROATIA
3. ----
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -61
330
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
62
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
330
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
396
LAURA FUČIK (DELTA)
366
0
PETRA ČATLAK (ŠI 1066)
68
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
496
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
330
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
396
0
LAURA FUČIK (DELTA)
68
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
496
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
396
0
LAURA FUČIK (DELTA)
68
0
FEDERICA MAGANUCO (KC03)
496
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
366
0
PETRA ČATLAK (ŠI 1066)
Medalists
1. LAURA FUČIK, Delta
2. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. PETRA ČATLAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. -68
95
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
63
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
95
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
140
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
233
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
70
MELANIE CORBATTO (KC03)
95
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
140
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
233
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
70
0
MELANIE CORBATTO (KC03)
140
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
233
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
70
MELANIE CORBATTO (KC03)
Medalists
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
3. CHIARA MASSAGRANDE, ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
Kumite - U 21 (ženski) 18-20 g. +68
501
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
354
0
ANTONIJA TOPIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. IVANA BOROMISA, STUDENT
2. ANTONIJA TOPIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
3. ----