Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
372
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
372
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
42
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
333
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
508
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
529
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
227
IVA BRČINA (METAL)
372
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
333
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
529
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
227
0
IVA BRČINA (METAL)
333
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
529
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
227
0
IVA BRČINA (METAL)
508
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
Medalists
1. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. IVA BRČINA, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
287
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
292
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
287
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
531
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
197
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
292
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
287
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
531
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
292
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
531
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
197
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
3. VANJA DUKIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
407
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
407
0
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
90
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
43
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
407
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
334
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
411
AGATA GALANT (SENSEI)
212
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
36
MIA RUDMAN (KRK CRO)
18
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
43
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
407
0
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
334
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
411
0
AGATA GALANT (SENSEI)
212
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
36
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
18
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
334
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
212
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
36
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
334
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
36
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
18
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
212
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
18
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. DORA RAJNOVIĆ, "Primorje" Rijeka
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
133
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
312
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
133
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
167
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
312
DORA KRANJČEC (KA 1969)
353
EMILI BETI (GLOBUS)
485
SARA TADEJ (KOSTRE)
167
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
312
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
353
0
EMILI BETI (GLOBUS)
485
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
167
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
353
0
EMILI BETI (GLOBUS)
485
SARA TADEJ (KOSTRE)
Medalists
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. ZALA JOŠT, POSTOJNA
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
305
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
305
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
122
0
NINO DONADIĆ (TAD )
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
50
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
244
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
50
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Medalists
1. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
3. CHRIS MALČEC, Virovitica
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
220
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
537
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
348
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
220
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
537
TOMA MILETA (ŠI 1066)
425
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
322
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
348
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
537
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
425
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
322
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
348
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
425
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
322
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
Medalists
1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
308
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
523
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
342
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
308
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
523
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
522
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
115
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
536
0
IVAN MERGL (KRK CRO)
60
LOVRO LENAC (ZAMET)
342
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
523
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
115
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
60
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
342
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
60
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
115
FILIP CVETKO (KK KIK)
Medalists
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. LOVRO LENAC, ZAMET
3. FILIP KAFKA, Virovitica
3. FILIP CVETKO, KK KIK
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
73
0
MARTINA VARONE (KC03)
431
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
282
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
431
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
422
0
EMILI BETI (GLOBUS)
73
0
MARTINA VARONE (KC03)
235
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
76
0
MELISSA STROSCIO (KC03)
175
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
389
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
431
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
422
0
EMILI BETI (GLOBUS)
235
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
389
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
422
0
EMILI BETI (GLOBUS)
389
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
235
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
175
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. ANAMARIJA BORAS, LJUBUŠKI
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
77
0
MARTINA SIMEONE (KC03)
318
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
318
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
357
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
77
0
MARTINA SIMEONE (KC03)
318
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
221
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
357
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
387
ADRIANA ROSS (KASTAV)
179
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
336
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
433
IVA GRBAVAC (LJU)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
318
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
221
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
357
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
387
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
179
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
336
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
433
0
IVA GRBAVAC (LJU)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
357
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
387
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
387
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
179
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
336
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
179
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
375
0
JOSIP BRNADA (ŠI 1066)
289
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
301
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
109
0
ISA AHMETOVIĆ (JION)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
512
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
299
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
346
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
246
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
186
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
186
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
343
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
182
LOVRO LENAC (ZAMET)
298
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
58
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
391
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
359
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
297
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
343
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
182
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
391
0
VITO MIHALJEVIĆ (KASTAV)
359
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
298
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
303
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
297
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
359
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
251
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
359
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. DARIO SZEL, SAMOBOR
2. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
3. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
517
IRIS KOVAČ (STUDNT)
517
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
358
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
176
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
392
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
358
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
517
IRIS KOVAČ (STUDNT)
187
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
397
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
339
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
269
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
302
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
31
LAURA LISAC (DELTA)
392
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
358
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
517
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
187
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
397
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
269
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
302
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
31
0
LAURA LISAC (DELTA)
358
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
187
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
269
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
31
0
LAURA LISAC (DELTA)
187
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
31
0
LAURA LISAC (DELTA)
302
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
269
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
302
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LAURA LISAC, Delta
3. IRIS KOVAČ, STUDENT
3. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC