Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Mlađe učenice (9 g.)
Učenice (10 g.)
Juniori (16-17 g.)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
287
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
292
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
287
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
531
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
197
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
292
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
287
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
531
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
292
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
291
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
531
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
197
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan
3. VANJA DUKIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice 10.11 g. -36
170
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
66
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
219
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
66
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
219
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
133
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
312
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
133
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
167
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
312
DORA KRANJČEC (KA 1969)
353
EMILI BETI (GLOBUS)
485
SARA TADEJ (KOSTRE)
167
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
312
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
353
0
EMILI BETI (GLOBUS)
485
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
167
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
353
0
EMILI BETI (GLOBUS)
485
SARA TADEJ (KOSTRE)
Medalists
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. ZALA JOŠT, POSTOJNA
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
338
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
40
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
439
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
338
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
506
0
MIHAEL EBERHART (1)
40
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
384
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
46
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
195
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
533
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
439
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
40
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
384
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
533
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
439
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
384
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
533
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
46
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
Medalists
1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41
305
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
305
0
STIPE MIJATOVIĆ (DRNIS)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
122
0
NINO DONADIĆ (TAD )
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
50
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
244
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
276
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
350
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
172
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
244
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
50
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Medalists
1. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
3. CHRIS MALČEC, Virovitica
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
139
EMA ŠEŠET (IVANEC)
139
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
37
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
504
IVA GAŠPAR (1)
507
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
173
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
139
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
504
0
IVA GAŠPAR (1)
507
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
173
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
504
0
IVA GAŠPAR (1)
173
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
507
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
Medalists
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
2. IVA GAŠPAR, KNIN
3. EMA ŠEŠET, IVANEC
3. MARIJA TUCAKOVIĆ, KNIN
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45
73
0
MARTINA VARONE (KC03)
431
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
282
0
PATRICIA OLIĆ (KRK CRO)
431
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
422
0
EMILI BETI (GLOBUS)
73
0
MARTINA VARONE (KC03)
235
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
76
0
MELISSA STROSCIO (KC03)
175
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
389
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
431
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
422
0
EMILI BETI (GLOBUS)
235
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
389
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
422
0
EMILI BETI (GLOBUS)
389
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
235
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
175
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. ANAMARIJA BORAS, LJUBUŠKI
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
77
0
MARTINA SIMEONE (KC03)
318
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
318
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
357
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
77
0
MARTINA SIMEONE (KC03)
318
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
221
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
357
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
387
ADRIANA ROSS (KASTAV)
179
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
336
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
433
IVA GRBAVAC (LJU)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
318
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
221
0
KLARA JEDRIŠKO (DELNICE)
357
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
387
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
179
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
336
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
433
0
IVA GRBAVAC (LJU)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
357
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
387
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
336
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
67
0
LAURA LISAC (DELTA)
387
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
179
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
336
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
179
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
375
0
JOSIP BRNADA (ŠI 1066)
289
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
301
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
538
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
109
0
ISA AHMETOVIĆ (JION)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
512
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
299
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
346
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
108
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
15
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
352
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
231
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
65
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
346
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
246
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
210
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
246
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47
494
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
177
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
494
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
278
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
237
0
ANA PERIŠIĆ (DRNIS)
177
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
306
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
265
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
180
EMA SGARDELLI (ZAMET)
278
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
177
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
265
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
180
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
278
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
265
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
180
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
306
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
Medalists
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. EMA SGARDELLI, ZAMET
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
205
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
205
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
247
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
174
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
205
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
131
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
203
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
274
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
395
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
311
ANA SUDAC (KA 1969)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
174
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
205
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
131
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
274
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
395
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
311
0
ANA SUDAC (KA 1969)
13
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
131
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
311
0
ANA SUDAC (KA 1969)
131
0
NUŠA HABJAN (POSTOJN)
166
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
274
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
203
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
311
0
ANA SUDAC (KA 1969)
274
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
Medalists
1. NUŠA HABJAN, POSTOJNA
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
3. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
517
IRIS KOVAČ (STUDNT)
517
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
358
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
176
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
392
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
358
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
517
IRIS KOVAČ (STUDNT)
187
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
397
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
339
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
269
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
302
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
31
LAURA LISAC (DELTA)
392
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
358
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
517
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
187
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
397
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
269
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
302
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
31
0
LAURA LISAC (DELTA)
358
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
187
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
269
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
31
0
LAURA LISAC (DELTA)
187
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
31
0
LAURA LISAC (DELTA)
302
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
269
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
302
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. LAURA LISAC, Delta
3. IRIS KOVAČ, STUDENT
3. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
Mlađe učenice (9 g.)
153
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
153
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
472
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
242
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
331
0
ESTER HORN (KK NM)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
242
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA LAKOŠ, ŠIBENIK
Učenice (10 g.)
134
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
134
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
403
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
400
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
452
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
452
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
Medalists
1. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
Juniori (16-17 g.)
200
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
165
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
267
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
200
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
165
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
144
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
191
ANTONIO ORLIĆ (DELTA)
267
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
165
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
144
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
191
0
ANTONIO ORLIĆ (DELTA)
267
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
144
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
191
ANTONIO ORLIĆ (DELTA)
Medalists
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. ANTONIO ORLIĆ, Delta