Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Delta Cup 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Cicibani (6 g.)
Cicibanke (7 g.)
Mlađi učenici (8 g.)
Mlađe učenice (8 g.)
Mlađe učenice (9 g.)
Učenice (10 g.)
Mlađe kadetkinje (12-13 g.)
Kadetkinje (14-15 g.)
Seniori (+16 g.)
Seniorke (+16 g.)
Veterani (+35 g.)
Cicibani (6 g.)
127
0
BORIS ČESEN (POSTOJN)
477
0
LOVRO SMOLČIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. LOVRO SMOLČIĆ, FINIDA (POREČ)
2. BORIS ČESEN, POSTOJNA
3. ----
3. ----
Cicibanke (7 g.)
471
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
513
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
91
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
409
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
471
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
409
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
Osvajači medalja
1. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
2. ADELI SLIVAR, KK "SENSEI" Pazin
3. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
Mlađi učenici (8 g.)
130
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
486
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
130
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
12
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
4
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
128
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
129
JAKOB BOJC (POSTOJN)
130
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
12
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
128
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
129
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
12
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
128
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
129
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
4
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. FILIP SUBOTIČ, POSTOJNA
2. MANUEL VEDRIŠ, Delta
3. JOVAN RUDONJIČ, POSTOJNA
3. JAKOB BOJC, POSTOJNA
Mlađe učenice (8 g.)
475
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
164
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
164
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
401
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
475
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
326
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
450
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
478
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
402
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
9
0
LEONA ROVAN (DELTA)
164
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
326
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
478
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
402
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
326
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
478
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
402
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
450
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
Osvajači medalja
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. TALIJA ČOLAK, OMEGA
3. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
Mlađe učenice (9 g.)
153
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
153
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
472
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
242
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
331
0
ESTER HORN (KK NM)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
242
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA LAKOŠ, ŠIBENIK
Učenice (10 g.)
134
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
134
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
403
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
400
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
452
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
452
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
Osvajači medalja
1. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
Mlađe kadetkinje (12-13 g.)
64
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
223
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
64
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
159
0
TEA BULJAN (FOKUS)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
445
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
445
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
Osvajači medalja
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Kadetkinje (14-15 g.)
189
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
474
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
266
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
189
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
474
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
461
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
160
0
TEA BULJAN (FOKUS)
457
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
268
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
266
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
474
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
457
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
268
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
266
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
268
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
457
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
Osvajači medalja
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
3. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Seniori (+16 g.)
469
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
521
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
Osvajači medalja
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. MIROSLAV JELAVIC, KK Vrsar
3. ----
3. ----
Seniorke (+16 g.)
525
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
483
0
SANJA IVANČEVIĆ (FINIDA)
527
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
528
0
STELLA BAČIĆ (DRNIS)
483
0
SANJA IVANČEVIĆ (FINIDA)
527
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. ALBERTA NALETINA, RAB-ENPI
2. SANJA IVANČEVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. STELLA BAČIĆ, DRNIŠ
3. CARLA ČUPIĆ, Delta
Veterani (+35 g.)
345
0
MIHAEL RUKŠE (KK NM)
470
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
502
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
102
0
STJEPAN ROGIČ (CRO)
470
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
102
0
STJEPAN ROGIČ (CRO)
Osvajači medalja
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. STJEPAN ROGIČ, RI CROATIA
3. MIHAEL RUKŠE, NOVO MESTO
3. MIROSLAV JELAVIC, KK Vrsar