Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Delta Cup 2018
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽA/LETO
Mlađe učenice (9 g.)
Učenici (10 g.)
Kadeti (14-15 g.)
Veterani (+35 g.)
Mlađe učenice (9 g.)
153
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
153
0
PETRA ZOTIĆ (SKKU)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
472
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
242
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
331
0
ESTER HORN (KK NM)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
196
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
178
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
479
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
198
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
242
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
Dobitniki medalj
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK
3. KLARA LAKOŠ, ŠIBENIK
Učenici (10 g.)
419
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
96
0
JERKO JUSUP (DELTA)
419
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
20
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
96
0
JERKO JUSUP (DELTA)
337
0
SWEN HORN (KK NM)
449
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
324
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
250
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
20
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
96
0
JERKO JUSUP (DELTA)
324
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
250
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
20
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
250
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
324
FILIP ČOLAK (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. MANUEL VEDRIŠ, Delta
3. SIMON LAKOŠELJAC, KK "SENSEI" Pazin
3. FILIP ČOLAK, OMEGA
Kadeti (14-15 g.)
3
0
ANTONIO ORLIĆ (DELTA)
283
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
3
0
ANTONIO ORLIĆ (DELTA)
340
0
MICHEL HORN (KK NM)
283
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
294
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
143
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
199
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
295
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
340
0
MICHEL HORN (KK NM)
283
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
143
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
295
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
340
0
MICHEL HORN (KK NM)
143
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
295
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
199
0
DAVID ZORIČIĆ (ŠIBENIK)
Dobitniki medalj
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. MICHEL HORN, NOVO MESTO
3. ERIK ŠOPER, OMEGA
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
Veterani (+35 g.)
345
0
MIHAEL RUKŠE (KK NM)
470
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
502
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
102
0
STJEPAN ROGIČ (CRO)
470
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
102
0
STJEPAN ROGIČ (CRO)
Dobitniki medalj
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. STJEPAN ROGIČ, RI CROATIA
3. MIHAEL RUKŠE, NOVO MESTO
3. MIROSLAV JELAVIC, KK Vrsar