Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Delta Cup 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
280
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
323
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
323
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
162
0
MARINA ŠIMUNOVIĆ (SKKU)
516
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
280
0
NOLA MAGAŠIĆ (KRK CRO)
424
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
202
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
156
0
SAŠA PREKALI (SKKU)
253
0
TAJA HRAŠČANEC (RADENCI)
323
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
516
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
202
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
253
0
TAJA HRAŠČANEC (RADENCI)
516
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
202
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
253
0
TAJA HRAŠČANEC (RADENCI)
424
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. IRIS KOVAČ, STUDENT
2. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. TAJA HRAŠČANEC, RADENCI