Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. +46
Kumite - Učenice 10.11 g. -40
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
86
LUKA BOLF (CHMPRI)
86
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
317
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
78
0
LORENZO COMAR (KC03)
85
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
317
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
86
LUKA BOLF (CHMPRI)
204
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
465
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
259
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
26
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
78
0
LORENZO COMAR (KC03)
317
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
86
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
204
0
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
465
0
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
259
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
26
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
317
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
204
0
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
259
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
204
0
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
465
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
259
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
465
0
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. LUKA UGRINA, KOSTRENA
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA