Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
Mlađi učenici (9 g.)
Mlađe učenice (8 g.)
Učenici (10 g.)
Učenici (11 g.)
Učenice (10 g.)
Učenice (11 g.)
Mlađi kadeti (12-13 g.)
Mlađe kadetkinje (12-13 g.)
Juniorke (16-17 g.)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57
103
KARLO SELAK (CRO)
103
0
KARLO SELAK (CRO)
467
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
304
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
281
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
515
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
446
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
535
0
PETAR BOSANČIĆ (KRK CRO)
103
0
KARLO SELAK (CRO)
304
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
281
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
446
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
304
0
BRUNO BRNJAKOVIĆ (KRK CRO)
281
0
LOVRO ŽIVKOVIĆ (KRK CRO)
446
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
515
0
IAN POSAVEC (MEĐIMUR)
Medalists
1. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
2. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. KARLO SELAK, RI CROATIA
3. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
482
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
104
0
ALEM KARABEGOVIĆ (JION)
142
0
LEO LAZAR (TAD )
482
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
23
0
ROKO TOMAC (DELTA)
104
0
ALEM KARABEGOVIĆ (JION)
468
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
54
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
447
LEON PENDIĆ (VIKT)
142
0
LEO LAZAR (TAD )
104
0
ALEM KARABEGOVIĆ (JION)
54
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
447
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
142
0
LEO LAZAR (TAD )
447
0
LEON PENDIĆ (VIKT)
54
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
Medalists
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
3. DARIO ŠIMIČIĆ, ZAMET
Mlađi učenici (9 g.)
155
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
448
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
155
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
16
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
448
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
426
0
EVAN ŠABANOVIĆ (SKKU)
526
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
418
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
16
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
448
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
526
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
418
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
16
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
418
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
526
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. NIOBIO GRUBEŠIĆ, Delta
2. SIMON LAKOŠELJAC, KK "SENSEI" Pazin
3. NIKOLA MALIĆ, VIKTORIJA
3. VANJA KASALOVIĆ, Delta
Mlađe učenice (8 g.)
475
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
164
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
164
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
401
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
475
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
326
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
450
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
478
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
402
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
9
0
LEONA ROVAN (DELTA)
164
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
326
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
478
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
402
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
326
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
478
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
402
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
450
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
Medalists
1. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. TALIJA ČOLAK, OMEGA
3. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
Učenici (10 g.)
419
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
96
0
JERKO JUSUP (DELTA)
419
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
20
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
96
0
JERKO JUSUP (DELTA)
337
0
SWEN HORN (KK NM)
449
0
NIKOLA MALIĆ (VIKT)
324
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
250
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
20
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
96
0
JERKO JUSUP (DELTA)
324
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
250
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
20
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
250
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
324
FILIP ČOLAK (OMEGA)
Medalists
1. RAUL VEDRIŠ, Delta
2. MANUEL VEDRIŠ, Delta
3. SIMON LAKOŠELJAC, KK "SENSEI" Pazin
3. FILIP ČOLAK, OMEGA
Učenici (11 g.)
454
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
148
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
157
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
454
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
148
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
248
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
441
0
FILIP LONČAR (VIKT)
119
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
157
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
148
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
248
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
119
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
157
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
119
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
248
ANDY TIN PATRK (DELTA)
Medalists
1. IVAN BULJAN, FOKUS
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDY TIN PATRK, Delta
Učenice (10 g.)
134
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
134
0
ZALA JOŠT (POSTOJN)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
403
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
400
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
452
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
17
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
481
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
168
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
410
0
AGATA GALANT (SENSEI)
452
0
NINA DUDUKOVIC (VIKT)
Medalists
1. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. NINA DUDUKOVIC, VIKTORIJA
Učenice (11 g.)
436
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
222
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
451
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
436
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
222
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
444
LAURA JOZIĆ (VIKT)
437
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
451
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
222
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
444
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
437
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
451
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
444
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
437
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
2. LAURA JOZIĆ, VIKTORIJA
3. LANA ĐORDIĆ, FOKUS
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK
Mlađi kadeti (12-13 g.)
225
ANDY TIN PATRK (DELTA)
225
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
443
0
FILIP LONČAR (VIKT)
296
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
443
0
FILIP LONČAR (VIKT)
309
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
284
ERIK ŠOPER (OMEGA)
225
ANDY TIN PATRK (DELTA)
118
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
307
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
22
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
158
IVAN BULJAN (FOKUS)
149
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
443
0
FILIP LONČAR (VIKT)
309
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
284
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
225
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
307
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
22
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
158
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
149
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
443
0
FILIP LONČAR (VIKT)
284
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
22
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
158
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
284
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
158
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
149
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
22
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
149
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
Medalists
1. IVAN BULJAN, FOKUS
2. ERIK ŠOPER, OMEGA
3. ANDY TIN PATRK, Delta
3. RAUL VEDRIŠ, Delta
Mlađe kadetkinje (12-13 g.)
64
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
223
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
64
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
159
0
TEA BULJAN (FOKUS)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
445
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
445
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Juniorke (16-17 g.)
243
0
STELLA BAČIĆ (DRNIS)
456
0
DIJANA REKIĆ (VIKT)
243
0
STELLA BAČIĆ (DRNIS)
466
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
456
DIJANA REKIĆ (VIKT)
458
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
190
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
466
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
456
0
DIJANA REKIĆ (VIKT)
458
0
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
190
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
466
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
190
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
458
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
Medalists
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. VANJA BOŽIĆ, BUJE
3. DIJANA REKIĆ, VIKTORIJA
3. PETRA STARČEVIĆ, VIKTORIJA