Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Učenici (11 g.)
Učenice (11 g.)
Mlađe kadetkinje (12-13 g.)
Kadetkinje (14-15 g.)
Juniorke (16-17 g.)
Učenici (11 g.)
454
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
148
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
157
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
454
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (KK BUJE)
148
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
248
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
441
0
FILIP LONČAR (VIKT)
119
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
157
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
148
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
248
0
ANDY TIN PATRK (DELTA)
119
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
157
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
119
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
248
ANDY TIN PATRK (DELTA)
Medalists
1. IVAN BULJAN, FOKUS
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. ANDY TIN PATRK, Delta
Učenice (11 g.)
436
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
222
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
451
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
436
0
KLARA LAKOŠ (ŠIBENIK)
222
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
444
LAURA JOZIĆ (VIKT)
437
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
451
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
222
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
444
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
437
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
451
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
444
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
437
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
2. LAURA JOZIĆ, VIKTORIJA
3. LANA ĐORDIĆ, FOKUS
3. ANA PENTEK, ŠIBENIK
Mlađe kadetkinje (12-13 g.)
64
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
223
0
LANA ĐORDIĆ (FOKUS)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
64
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
159
0
TEA BULJAN (FOKUS)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
445
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
453
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
264
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
473
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
455
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
445
0
LAURA JOZIĆ (VIKT)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Kadetkinje (14-15 g.)
189
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
474
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
266
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
189
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
474
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
461
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
160
0
TEA BULJAN (FOKUS)
457
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
268
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
266
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
474
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
457
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
268
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
266
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
268
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
457
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
Medalists
1. KLARA BRAJA, OMEGA
2. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
3. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Juniorke (16-17 g.)
243
0
STELLA BAČIĆ (DRNIS)
456
0
DIJANA REKIĆ (VIKT)
243
0
STELLA BAČIĆ (DRNIS)
466
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
456
DIJANA REKIĆ (VIKT)
458
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
190
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
466
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
456
0
DIJANA REKIĆ (VIKT)
458
0
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
190
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
466
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
190
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
458
PETRA STARČEVIĆ (VIKT)
Medalists
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. VANJA BOŽIĆ, BUJE
3. DIJANA REKIĆ, VIKTORIJA
3. PETRA STARČEVIĆ, VIKTORIJA