Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Cicibanke (7 g.)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26
87
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
415
0
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
38
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
87
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
415
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
11
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
229
FILIP KOMARAC (METAL)
38
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
415
0
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
11
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
229
0
FILIP KOMARAC (METAL)
38
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
11
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
229
FILIP KOMARAC (METAL)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. MANUEL VEDRIŠ, Delta
3. PETAR MANESTAR, CHAMPION RIJEKA
3. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
86
LUKA BOLF (CHMPRI)
86
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
317
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
78
0
LORENZO COMAR (KC03)
85
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
317
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
86
LUKA BOLF (CHMPRI)
204
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
465
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
259
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
26
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
78
0
LORENZO COMAR (KC03)
317
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
86
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
204
0
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
465
0
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
259
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
26
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
317
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
204
0
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
259
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
204
0
LUKA UGRINA (KOSTRE)
377
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
465
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
259
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
465
0
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. LUKA UGRINA, KOSTRENA
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32
25
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
228
TARA TUBIĆ (METAL)
25
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
82
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
341
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
271
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
228
0
TARA TUBIĆ (METAL)
25
0
TARA VUČKOVIĆ (DELTA)
341
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
271
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
228
0
TARA TUBIĆ (METAL)
341
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
271
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
82
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
3. TARA VUČKOVIĆ, Delta
3. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36
275
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
275
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
234
0
LEONA ROVAN (DELTA)
476
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
509
0
MIA PAŠKALJ (1)
88
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
376
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
275
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
476
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
88
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
376
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
476
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
376
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
88
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36
319
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
406
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIM RI)
319
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
81
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
406
KATJA JURKOVIĆ (PRIM RI)
404
NIKA KRMPOTIĆ (PRIM RI)
405
NIKOL MODRIĆ (PRIM RI)
81
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
406
0
KATJA JURKOVIĆ (PRIM RI)
404
0
NIKA KRMPOTIĆ (PRIM RI)
405
0
NIKOL MODRIĆ (PRIM RI)
81
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
404
0
NIKA KRMPOTIĆ (PRIM RI)
405
NIKOL MODRIĆ (PRIM RI)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NIKA KRMPOTIĆ, "Primorje" Rijeka
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. NIKOL MODRIĆ, "Primorje" Rijeka
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
430
MATTEO VRBAN (NEVERA)
430
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
514
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
211
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
226
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
430
MATTEO VRBAN (NEVERA)
258
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
382
VITO MILETIĆ (KASTAV)
484
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
514
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
430
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
484
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
258
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
Medalists
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STAŠ ČESEN, POSTOJNA
3. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
423
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
137
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
423
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
137
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
257
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
495
TEO CRNOGAJ (KGB)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
137
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
257
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
495
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
272
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
495
0
TEO CRNOGAJ (KGB)
257
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
Medalists
1. TEO CRNOGAJ, Mladost
2. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32
407
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
407
0
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
90
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
43
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
407
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
334
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
411
AGATA GALANT (SENSEI)
212
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
36
MIA RUDMAN (KRK CRO)
18
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
43
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
407
0
DORA RAJNOVIĆ (PRIM RI)
334
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
411
0
AGATA GALANT (SENSEI)
212
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
36
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
18
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
344
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
334
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
212
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
36
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
334
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
36
0
MIA RUDMAN (KRK CRO)
18
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
212
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
18
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. DORA RAJNOVIĆ, "Primorje" Rijeka
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44
347
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
347
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
255
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
72
MARTINA VARONE (KC03)
111
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
492
0
NOLA ANTIC (KOSTRE)
530
0
HELENA WILLHEIM (KOSTRE)
347
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
72
0
MARTINA VARONE (KC03)
111
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
530
0
HELENA WILLHEIM (KOSTRE)
72
0
MARTINA VARONE (KC03)
111
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
530
HELENA WILLHEIM (KOSTRE)
Medalists
1. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. MARTINA VARONE, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. HELENA WILLHEIM, KOSTRENA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
349
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
493
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
349
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
390
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
256
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
493
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
55
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
135
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
386
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
80
0
LISA TREVISAN (KC03)
390
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
493
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
55
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
386
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
390
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
55
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
386
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
135
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. NELLY DŽANIĆ, Mladost
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
Cicibanke (7 g.)
471
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
513
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
91
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
409
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
471
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
409
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
Medalists
1. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
2. ADELI SLIVAR, KK "SENSEI" Pazin
3. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA