Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
124
0
TONI GALIĆ (TAD )
213
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
161
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
124
0
TONI GALIĆ (TAD )
213
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
10
0
LUKA ČIČAK (DELTA)
207
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
270
0
LUKA BIRAČ (0354451)
27
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
161
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
213
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
207
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
27
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
161
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
207
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
27
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
270
0
LUKA BIRAČ (0354451)
Medalists
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. ALEKS KLOBASA, SEKI SV. JERNEJ
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
Kumite - Juniori 16,17 g. +76
374
0
NIKOLA BAČELIĆ (ŠI 1066)
163
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
208
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
438
0
GRGO TOLIĆ (LJU)
163
0
ALEKS KLOBASA (SEKI)
208
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. ALEKS KLOBASA, SEKI SV. JERNEJ
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. NIKOLA BAČELIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. GRGO TOLIĆ, LJUBUŠKI