Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Delta Cup 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Primorje" Rijeka
A.S.D. KARATE CLUB 2003
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
BUJE
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JION PEB BIHAĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KNIN
KOSTRENA
KRK CROATIA
LJUBUŠKI
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
SAMOBOR
SEKI SV. JERNEJ
SHOTOKAN UMAG
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
ŠD GORICA
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TINJAN
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Učenici 10,11 g. -42
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
Kumite - Učenici 10,11 g. -30
430
MATTEO VRBAN (NEVERA)
430
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
514
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
211
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
226
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
430
MATTEO VRBAN (NEVERA)
258
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
382
VITO MILETIĆ (KASTAV)
484
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
514
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
430
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
484
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
226
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
335
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
132
0
STAŠ ČESEN (POSTOJN)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
258
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
382
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
429
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
Medalists
1. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. STAŠ ČESEN, POSTOJNA
3. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
3. MATEJ DMIOVIC, NEVERA