Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk cup 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite -Dječaci (2013/14) -26
Kumite -Dječaci (2013/14) -29
Kumite -Dječaci (2013/14) -32
Kumite -Dječaci (2011/12) -44
Kumite -Djevojčice (2011/12) -40
Kumite -Dječaci (2009/10) -44
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
Kumite -Djevojčice (2007/08) -45
Kumite -Djevojčice (2007/08) -57
Kata - Dječaci (2013)
Kata - Dječaci (2012)
Kata - Dječaci (2011)
Kata - Djevojčice (2014)
Kata - Djevojčice (2012)
Kumite -Dječaci (2013/14) -26
7
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
241
0
JONA KNEŽEVIĆ (333CR)
3
ANTE OGREBIĆ (KAO)
7
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
3
0
ANTE OGREBIĆ (KAO)
Medalists
1. ANTE OGREBIĆ, Karate Akademija Osijek
2. STJEPAN NEKIĆ, Delta
3. JONA KNEŽEVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite -Dječaci (2013/14) -29
237
0
VID HERCLIK (333CR)
248
0
TONI ČUPIĆ (KAO)
Medalists
1. TONI ČUPIĆ, Karate Akademija Osijek
2. VID HERCLIK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kumite -Dječaci (2013/14) -32
41
0
FRANO SUČEVIĆ (TIGAR)
108
0
BARTOL PERKOVIĆ (TUSKNC)
236
STJEPAN HEĐI (333CR)
108
0
BARTOL PERKOVIĆ (TUSKNC)
236
0
STJEPAN HEĐI (333CR)
Medalists
1. BARTOL PERKOVIĆ, TUŠKANAC
2. STJEPAN HEĐI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FRANO SUČEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kumite -Dječaci (2011/12) -44
235
0
IVANO FRIDRIH (333CR)
247
0
NOA HUSIĆ (333CR)
Medalists
1. IVANO FRIDRIH, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. NOA HUSIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kumite -Djevojčice (2011/12) -40
244
0
LOTA MARINIĆ (333CR)
46
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
97
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
46
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
97
0
KAJA PAULA HRGA (DRNIS)
Medalists
1. RAVEN MARIĆ, Delta
2. KAJA PAULA HRGA, DRNIŠ
3. LOTA MARINIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite -Dječaci (2009/10) -44
174
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
158
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
158
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
243
0
LEON SVAT (333CR)
174
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
213
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
175
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
14
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (TRNJE)
136
0
IVAN BABIĆ (TUSKNC)
185
0
JAN CANJAR (KA 1969)
158
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
213
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
14
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (TRNJE)
185
0
JAN CANJAR (KA 1969)
213
0
LUKA ZVONAR (LOTOS)
185
0
JAN CANJAR (KA 1969)
14
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (TRNJE)
136
0
IVAN BABIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. LUKA ZVONAR, LOTOS ZAGREB
3. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
3. IVAN BABIĆ, TUŠKANAC
Kumite -Djevojčice (2009/10) -40
250
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
224
0
ZARA VALDGONI (333CR)
147
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
250
0
MARTA BUKARICA (BSHDOZG)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
0
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
147
0
MARA GUSIĆ (VGORICA)
79
0
HELENA OROZ (TUSKNC)
45
MATEA PARMAKOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. MARA GUSIĆ, VELIKA GORICA
2. HELENA OROZ, TUŠKANAC
3. MARTA BUKARICA, BUSHIDO
3. MATEA PARMAKOVIĆ, Delta
Kumite -Djevojčice (2007/08) -45
50
ANA KARADŽA (CRO)
50
0
ANA KARADŽA (CRO)
85
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
74
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
253
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
240
0
FIONA KNEŽEVIĆ (333CR)
138
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
50
0
ANA KARADŽA (CRO)
74
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
253
0
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
138
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
74
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
138
0
NIKA MIROSAVLJEVIĆ (VGORICA)
253
TAMARA BAČIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. TIA SMOLČIĆ, TUŠKANAC
2. NIKA MIROSAVLJEVIĆ, VELIKA GORICA
3. ANA KARADŽA, RI CROATIA
3. TAMARA BAČIĆ, BUSHIDO
Kumite -Djevojčice (2007/08) -57
246
0
LUCIJA NOVALIĆ (333CR)
62
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
142
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
120
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
62
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
142
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
Medalists
1. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
2. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT
3. LUCIJA NOVALIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Dječaci (2013)
228
0
LUKA BABIĆ (333CR)
68
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
59
MARKO BEREND (TIGAR)
68
0
JAKOV HERENDA (FIGHT)
59
0
MARKO BEREND (TIGAR)
Medalists
1. MARKO BEREND, Tigar Sisak
2. JAKOV HERENDA, Velebit
3. LUKA BABIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kata - Dječaci (2012)
215
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
234
0
LUKA FINEK (333CR)
215
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
234
LUKA FINEK (333CR)
49
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
MATEJ KRULJAC (KGB)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
234
0
LUKA FINEK (333CR)
49
0
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
0
MATEJ KRULJAC (KGB)
22
0
NIKO KURTI (TRNJE)
49
0
NIKO ČOPIĆ (TIGAR)
208
MATEJ KRULJAC (KGB)
Medalists
1. NIKO KURTI, TRNJE
2. NIKO ČOPIĆ, Tigar Sisak
3. LUKA FINEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATEJ KRULJAC, Mladost
Kata - Dječaci (2011)
198
EUGEN TOMAJ (KGB)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
220
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
202
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
ERIK IVIĆ (KGB)
230
STJEPAN ČOIĆ (333CR)
197
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
MARKO MIKECIN (KGB)
273
DAVID VUČAK (KASTAV)
198
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
230
0
STJEPAN ČOIĆ (333CR)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
0
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
273
0
DAVID VUČAK (KASTAV)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
204
0
ERIK IVIĆ (KGB)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
202
0
MATEO ĆAVAR (TRNJE)
197
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
131
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
203
0
MARKO MIKECIN (KGB)
131
0
FRANKO PETOJEVIĆ (RAB-ENP)
Medalists
1. MATEO ĆAVAR, TRNJE
2. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. EUGEN TOMAJ, Mladost
3. MARKO MIKECIN, Mladost
Kata - Djevojčice (2014)
56
0
TENA MAKAR (TIGAR)
233
0
MARTA ČOIĆ (333CR)
Medalists
1. TENA MAKAR, Tigar Sisak
2. MARTA ČOIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----
Kata - Djevojčice (2012)
52
NIA ČULINA (TIGAR)
239
0
DORA PAIĆ (333CR)
52
0
NIA ČULINA (TIGAR)
110
SARA MEMIĆ (ZAMET)
242
0
KALA PUTAK (333CR)
55
0
ANĐELA NEKIĆ (TIGAR)
218
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
52
0
NIA ČULINA (TIGAR)
110
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
55
0
ANĐELA NEKIĆ (TIGAR)
218
0
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
110
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
218
0
LANA LACMANOVIĆ (FINIDA)
55
ANĐELA NEKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. SARA MEMIĆ, ZAMET
2. LANA LACMANOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. NIA ČULINA, Tigar Sisak
3. ANĐELA NEKIĆ, Tigar Sisak