Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Krk cup 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BUSHIDO
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karlovac 1969
Kastav
KOSTRENA
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Mladost
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
STUDENT
TAD RIJEKA
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
Velebit
VELIKA GORICA
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Dječaci (2010)
Kata - Djevojčice (2009)
Kata - Djevojčice (2008)
Kata - Djevojčice (2007)
Kata - Dječaci (2010)
135
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
133
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
135
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
129
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
27
0
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
133
0
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
135
0
JAN ČOLIĆ (RAB-ENP)
129
0
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
133
0
LJAVDRIM ZEĆIRI (RAB-ENP)
278
0
LEAN ŠOLAJA (FINIDA)
129
0
MATEJ PAPARIĆ (RAB-ENP)
27
0
GRGA MATKOVIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. LEAN ŠOLAJA, FINIDA (POREČ)
2. LJAVDRIM ZEĆIRI, RAB-ENPI
3. JAN ČOLIĆ, RAB-ENPI
3. MATEJ PAPARIĆ, RAB-ENPI
Kata - Djevojčice (2009)
219
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
193
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
193
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
114
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
28
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
219
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
206
0
VANESA BARIĆ (KGB)
112
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
124
0
LEA DUMIČIĆ (RAB-ENP)
272
0
HANA MILOJICA (KASTAV)
193
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
28
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
112
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
272
0
HANA MILOJICA (KASTAV)
28
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
112
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
272
0
HANA MILOJICA (KASTAV)
206
0
VANESA BARIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. TALIJA ČOLAK, OMEGA
2. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE
3. HANA MILOJICA, Kastav
Kata - Djevojčice (2008)
238
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
26
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
25
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
205
0
LUCIJA MIKECIN (KGB)
26
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
25
0
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. JURJA PERVAN, OMEGA
2. EMRA SUBAŠIĆ, OMEGA
3. KATE RADOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LUCIJA MIKECIN, Mladost
Kata - Djevojčice (2007)
100
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
226
0
NINA ARIZANOVIĆ (FINIDA)
48
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
29
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
100
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
29
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
Osvajači medalja
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. NINA ARIZANOVIĆ, FINIDA (POREČ)