Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Krk kup 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Mlađi učenici -30
248
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
269
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
335
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
248
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
269
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
309
LEO GAVRAN (CHMPRI)
144
TINO PANIĆ (GLOBUS)
335
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
269
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
309
0
LEO GAVRAN (CHMPRI)
144
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
335
0
MATEO PRANJIĆ (NOKACHI)
144
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
309
LEO GAVRAN (CHMPRI)
Medalists
1. TINO PANIĆ, GLOBUS Čakovec
2. MATEO PRANJIĆ, NO KACHI
3. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. LEO GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenici -34
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
191
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
328
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
Medalists
1. VITO HULINA, VELIKA GORICA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
Kumite - Učenice -44
170
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
263
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
0
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
Medalists
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti -45
202
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
256
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
202
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
331
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
202
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
331
0
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
0
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
331
0
LUKA TONY CIPRIĆ (NOKACHI)
109
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
92
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
Medalists
1. LUKA TONY CIPRIĆ, NO KACHI
2. MISLAV ČOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. MARKO LEPOGLAVEC, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađi kadeti -52
152
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
333
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
140
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
152
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
333
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
25
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
238
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
334
DAVID MARTIC (NOKACHI)
140
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
333
0
KARLO SCHUBERT (NOKACHI)
238
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
334
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
140
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
334
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
238
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
Medalists
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. DAVID MARTIC, NO KACHI
3. KARLO SCHUBERT, NO KACHI
3. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
Kumite - Mlađi kadeti +57
347
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
161
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
347
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
37
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
324
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
332
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
347
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
37
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
324
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
332
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
37
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
324
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
332
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. LUKA DURBIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
3. IVANO KONEVSKI, NO KACHI
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
235
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
163
0
DORA GALOV (METKOVI)
329
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
97
0
RAINA ŠPOLJARIĆ (MEĐIMUR)
Medalists
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. RAINA ŠPOLJARIĆ, Međimurje
3. DENEA FRANIĆ RADIĆ, PORTO TOLERO
3. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Kadeti -52
336
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
82
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
239
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
82
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
239
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
Medalists
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. ----
Kumite - Kadetkinje +54
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
236
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
76
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
MIA ČAČKO (10.DAN)
343
0
IVA POFUK (IVANEC)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
184
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
224
0
IVONA SAMBOL (KKHZG)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
330
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
76
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
48
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
79
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
47
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
264
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
47
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Medalists
1. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
2. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN