Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Učenici -34
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Juniori -OPEN
Kumite - Cicibani -26
326
0
MIHAEL MAĆEŠIĆ (TAD )
221
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
120
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
221
0
STJEPAN NEKIĆ (DELTA)
120
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. STJEPAN NEKIĆ, Delta
2. FILIP DIKLIĆ, KK Grobničan
3. MIHAEL MAĆEŠIĆ, TAD RIJEKA
3. ----
Kumite - Mlađi učenici -34
122
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
133
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
122
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
280
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
133
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
139
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
276
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
266
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
280
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
133
0
EMIN HUSKIĆ (KRK CRO)
276
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
266
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
280
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
266
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
276
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. EMIN HUSKIĆ, KRK CROATIA
3. PATRICK BLAŽEVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici -38
149
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
124
0
FILIP DIKLIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. DAVID BERMANEC, GLOBUS Čakovec
2. FILIP DIKLIĆ, KK Grobničan
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici -34
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
191
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
328
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
123
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
277
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
328
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
282
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
182
0
VITO HULINA (VGORICA)
262
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
325
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
262
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. VITO HULINA, VELIKA GORICA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
90
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
165
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
134
0
ENA DŽEBO (KRK CRO)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
201
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
138
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
44
0
KLARA LAKOŠ (ŠI 1066)
116
ANA KARADŽA (GROBNIK)
177
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
167
0
EMA GALOV (METKOVI)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
138
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
199
0
VITA KUČAN (VGORICA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
300
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
116
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
220
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
267
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
220
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. NIKA KRMPOTIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Kadetkinje -47
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
127
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
210
0
MIA MILAS (CBSPULA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
117
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
232
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
217
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
253
0
TEA SGARDELLI LJATIFI (CHMPRI)
117
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
312
0
TONIA ŠKULIĆ (FIGHT)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI LJATIFI, CHAMPION RIJEKA
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Juniori -OPEN
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
211
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
115
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
349
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
337
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
286
0
LEO LAZAR (TAD )
218
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
99
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
78
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec