Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Krk kup 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK KIK
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Međimurje
NO KACHI
OPATIJA
Polet
PORTO TOLERO
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
Velebit
VELIKA GORICA
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Juniorke -OPEN
Kumite - Učenice -44
170
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
43
0
ENI GOJANOVIĆ (ŠI 1066)
263
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
170
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
14
0
LORENA JUSTIĆ (KRK CRO)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
228
0
CARLA VIDOVIĆ (KKHZG)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
233
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
263
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
75
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
327
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
265
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
327
0
EMILY ŠEKULJA (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA