Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Grada Vukovara 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CROHERC
ĐURĐEVAC
ELDI KAN
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KK KUNA OSIJEK
KK Nexe
KK VITEZ
Kondura Sisak
KUSHTRIMI
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Osijek
RAVANGRAD
RINIA
Slavonski Brod
SUSEDGRAD
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -42
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Kadetkinje +54
Kata - Kadeti
Kata - Juniori
Kumite - Učenici -42
278
LEON VUKOJA (MAXIVK)
278
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
50
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
242
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
254
0
LEON SUŠAC (CROHEC)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
278
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
242
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
242
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
186
0
EMIR RAMADANI (KUSHTRI)
72
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
254
0
LEON SUŠAC (CROHEC)
Medalists
1. EMIR RAMADANI, KUSHTRIMI
2. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
3. DAVID BOBAN, Vukovar`91
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
65
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
47
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
65
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
47
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
76
MARIJA ZERA (VUKOVAR)
149
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
47
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
76
0
MARIJA ZERA (VUKOVAR)
149
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
185
0
RUDINA ALIU (KUSHTRI)
149
0
ZVJEZDANA SAVELJIĆ (NEXE)
Medalists
1. RUDINA ALIU, KUSHTRIMI
2. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe
3. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
275
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
184
0
XHEJLAN JAHII (KUSHTRI)
Medalists
1. XHEJLAN JAHII, KUSHTRIMI
2. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje +54
340
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
187
0
AZRA ABDULLAI (KUSHTRI)
58
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
187
0
AZRA ABDULLAI (KUSHTRI)
58
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
Medalists
1. MATEA BRKOVIĆ, Mladost
2. AZRA ABDULLAI, KUSHTRIMI
3. ----
3. ----
Kata - Kadeti
157
MEDIN DEMA (KUSHTRI)
157
0
MEDIN DEMA (KUSHTRI)
82
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
87
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
6
0
NEMANJA RADULOVIĆ (44)
147
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
211
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
79
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
157
0
MEDIN DEMA (KUSHTRI)
87
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
211
0
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
79
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
87
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
79
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
211
ANTONIO GERDEŠIĆ (BELIMAN)
Medalists
1. KARLO KALANJ, Vukovar`91
2. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91
3. MEDIN DEMA, KUSHTRIMI
3. ANTONIO GERDEŠIĆ, BELI MANASTIR 98
Kata - Juniori
100
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
293
0
FILIP JURIĆ (ICTUS)
98
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
158
0
MEDIN DEMA (KUSHTRI)
293
0
FILIP JURIĆ (ICTUS)
98
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
Medalists
1. IVAN DRAGANIĆ, Vukovar`91
2. FILIP JURIĆ, ICTUS
3. MEDIN DEMA, KUSHTRIMI
3. ALEN RUBČIĆ, Vukovar`91