Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Grada Vukovara 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CROHERC
ĐURĐEVAC
ELDI KAN
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KK KUNA OSIJEK
KK Nexe
KK VITEZ
Kondura Sisak
KUSHTRIMI
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Osijek
RAVANGRAD
RINIA
Slavonski Brod
SUSEDGRAD
Virovitica
Vukovar`91
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenice -40
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi učenici -30
299
0
TONI KESER (ICTUS)
108
0
FILIP PERIŠA (VK)
Medalists
1. TONI KESER, ICTUS
2. FILIP PERIŠA, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici -34
274
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
52
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
107
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
89
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
274
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
89
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
Medalists
1. LUKA POŽEGA, Max Ivankovo
2. NOA ŠEŠET, IVANEC
3. ERIK ĐULA, IVANEC
3. MISLAV ILIČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
Kumite - Učenici -30
194
0
NUREDIN OSMANI (ELDIKAN)
109
0
IVAN JURIĆ (VK)
284
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
109
0
IVAN JURIĆ (VK)
284
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. TONI VUKIĆ, Max Ivankovo
2. IVAN JURIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. NUREDIN OSMANI, ELDI KAN
3. ----
Kumite - Učenice -40
232
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
5
0
ANASTASIJA BALAĆ (44)
105
NIKA BRKIĆ (VK)
232
0
MARIJA PANJKOVIĆ (NEXE)
105
0
NIKA BRKIĆ (VK)
Medalists
1. NIKA BRKIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. MARIJA PANJKOVIĆ, KK Nexe
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti -41
243
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
132
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
243
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
106
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
239
ADAM TERZIĆ (0354451)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
243
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
239
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
103
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
246
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
239
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
106
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
Medalists
1. JOSIP SLAVIČEK, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
3. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
3. MIHAEL VESELČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
Kumite - Mlađi kadeti -48
297
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
104
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
61
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
207
0
MUGNI SELA (ELDIKAN)
104
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
61
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
Medalists
1. LEON UDAROVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. ----
3. MUGNI SELA, ELDI KAN
Kumite - Mlađi kadeti +57
102
0
ERIK UDAROVIĆ (VK)
228
0
OZREN MALINIĆ (BELIMAN)
294
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
102
0
ERIK UDAROVIĆ (VK)
294
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
Medalists
1. LEON KLJAIĆ, ICTUS
2. ERIK UDAROVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. OZREN MALINIĆ, BELI MANASTIR 98
3. ----