Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Kup Grada Vukovara 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CROHERC
ĐURĐEVAC
ELDI KAN
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IVANEC
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KK KUNA OSIJEK
KK Nexe
KK VITEZ
Kondura Sisak
KUSHTRIMI
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Osijek
RAVANGRAD
RINIA
Slavonski Brod
SUSEDGRAD
Virovitica
Vukovar`91
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibani open
Kata - Cicibanke 7-6 kyu
Kata - Mlađi učenici 9-8 kyu
Kata - Mlađe učenice open
Kata - Mlađe učenice 9-8 kyu
Kata - Učenici 7-6 kyu
Kata - Učenici 9-8 kyu
Kata - Učenice open
Kata - Učenice 9-8 kyu
Kata - Mlađi kadeti 9-8 kyu
Kata - Mlađe kadetkinje 7-6 kyu
Kata - Cicibani open
160
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
116
0
ROKO SAMAC (KKNG)
53
LUKA PETAK (IVANEC)
116
0
ROKO SAMAC (KKNG)
53
0
LUKA PETAK (IVANEC)
Osvajači medalja
1. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
2. LUKA PETAK, IVANEC
3. BARTOL PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. ----
Kata - Cicibanke 7-6 kyu
167
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
277
0
IVA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. IVA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. ----
3. ----
Kata - Mlađi učenici 9-8 kyu
309
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
309
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
44
0
VIKTOR DIBERTO (VUKOVAR)
309
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
161
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
42
0
TADIJA IVIĆ (VUKOVAR)
32
LUKA SOLDO (VUKOVAR)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
35
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
13
BORNA RADIĆ (VUKOVAR)
180
0
LEON VACKA (333CR)
36
0
MATEJ LUKIĆ (VUKOVAR)
41
SIMON JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
309
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
32
0
LUKA SOLDO (VUKOVAR)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
13
0
BORNA RADIĆ (VUKOVAR)
180
0
LEON VACKA (333CR)
41
0
SIMON JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
188
0
ROKO SAMAC (KKNG)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
180
0
LEON VACKA (333CR)
113
0
LEO POTURICA (KKNG)
110
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
13
0
BORNA RADIĆ (VUKOVAR)
35
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
180
0
LEON VACKA (333CR)
35
0
MARIN SUČIĆ (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. LEO POTURICA, Nova Gradiška
2. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
3. MARIN SUČIĆ, Vukovar`91
Kata - Mlađe učenice open
353
0
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
63
0
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
353
0
DORA ANDRIĆ (ESSEKER)
146
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
63
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
64
0
RENATA SELAK (VUKOVAR)
163
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
146
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
63
0
LUCIJA JOSIĆ (VUKOVAR)
163
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
146
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
326
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
163
DORA KERKEZ (KONDURA)
Osvajači medalja
1. LAURA ERAK, Virovitica
2. EMA ALŠIĆ, Hrvatski sokol Osijek
3. LUCIJA JOSIĆ, Vukovar`91
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
Kata - Mlađe učenice 9-8 kyu
310
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
310
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
168
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
38
NATALI MILJAK (VUKOVAR)
40
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
310
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
15
ERIKA BAJNRAUCH (VUKOVAR)
279
SARA HABAN (MAXIVK)
26
KENDRA JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
311
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
21
0
KARLA NATKAJ (VUKOVAR)
348
0
MIHAELA RICA (SOMBOR)
33
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
19
IVANA TERZIĆ (VUKOVAR)
313
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
27
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
351
ANA KOVAČ (ESSEKER)
8
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
312
LANA ŠOLA (ICTUS)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
38
0
NATALI MILJAK (VUKOVAR)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
310
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
15
0
ERIKA BAJNRAUCH (VUKOVAR)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
26
0
KENDRA JERGIĆ ŠTAJDUHAR (VUKOVAR)
311
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
348
0
MIHAELA RICA (SOMBOR)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
19
0
IVANA TERZIĆ (VUKOVAR)
313
0
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
27
0
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
8
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
312
0
LANA ŠOLA (ICTUS)
111
0
LANA KRILJ (KKNG)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
311
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
19
0
IVANA TERZIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
8
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
279
0
SARA HABAN (MAXIVK)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
40
0
NIKA ANDRIĆ (VUKOVAR)
351
0
ANA KOVAČ (ESSEKER)
27
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
33
0
MARIJA IVKOVIĆ (VUKOVAR)
27
0
LANA MARINKOVIĆ (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. NIKA ANDRIĆ, Vukovar`91
2. ANA KOVAČ, Karate klub Esseker
3. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. MARIJA IVKOVIĆ, Vukovar`91
Kata - Učenici 7-6 kyu
281
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
281
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
119
0
IVAN VARGA (VUKOVAR)
216
LEON RABBI (BELIMAN)
213
IVAN MARTINKO (BELIMAN)
14
BRUNO BURILO (VUKOVAR)
226
0
FILIP KOČIŠ (BELIMAN)
162
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
68
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
220
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
338
MATIJA KOMŠIĆ (VUKOVAR)
281
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
216
0
LEON RABBI (BELIMAN)
213
0
IVAN MARTINKO (BELIMAN)
14
0
BRUNO BURILO (VUKOVAR)
162
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
68
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
220
0
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
338
0
MATIJA KOMŠIĆ (VUKOVAR)
281
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
213
0
IVAN MARTINKO (BELIMAN)
68
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
220
0
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
213
0
IVAN MARTINKO (BELIMAN)
220
0
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
68
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. IVAN MARTINKO, BELI MANASTIR 98
2. IVANO JERKOVIĆ, BELI MANASTIR 98
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. YOUNIS YASIN, Vukovar`91
Kata - Učenici 9-8 kyu
18
0
IVAN ŠUVAK (VUKOVAR)
357
0
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (SOMBOR)
189
0
LEO POTURICA (KKNG)
18
0
IVAN ŠUVAK (VUKOVAR)
357
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (SOMBOR)
170
NIKO HOBOR (KONDURA)
22
KARLO BENDRA (VUKOVAR)
189
0
LEO POTURICA (KKNG)
357
0
KRISTIAN KOVAČEVIĆ (SOMBOR)
170
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
22
0
KARLO BENDRA (VUKOVAR)
189
0
LEO POTURICA (KKNG)
170
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
22
KARLO BENDRA (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. LEO POTURICA, Nova Gradiška
2. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. KRISTIAN KOVAČEVIĆ, RAVANGRAD
3. KARLO BENDRA, Vukovar`91
Kata - Učenice open
165
0
KLARA BALOG (KONDURA)
122
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
343
0
BARBARA ŠUSTER (KK KUNA)
323
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
122
0
EMA TOMIĆ (VUKOVAR)
323
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. EMA TOMIĆ, Vukovar`91
3. BARBARA ŠUSTER, KK KUNA OSIJEK
3. KLARA BALOG, Kondura Sisak
Kata - Učenice 9-8 kyu
112
LANA POTURICA (KKNG)
28
0
LARA AMSTADT (VUKOVAR)
112
0
LANA POTURICA (KKNG)
164
DORA KERKEZ (KONDURA)
31
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
349
0
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
280
SARA HABAN (MAXIVK)
112
0
LANA POTURICA (KKNG)
164
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
349
0
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
280
0
SARA HABAN (MAXIVK)
164
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
349
0
TAMARA VUČKOVIĆ (SOMBOR)
280
0
SARA HABAN (MAXIVK)
31
0
LUCIJA MIKLIČANIN (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. TAMARA VUČKOVIĆ, RAVANGRAD
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. LUCIJA MIKLIČANIN, Vukovar`91
Kata - Mlađi kadeti 9-8 kyu
169
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
159
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
358
NIKO HOBOR (KONDURA)
159
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
358
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR KERKEZ, Kondura Sisak
2. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. ----
Kata - Mlađe kadetkinje 7-6 kyu
212
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
166
0
KLARA BALOG (KONDURA)
215
0
LEA KOVAČ (BELIMAN)
66
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
166
0
KLARA BALOG (KONDURA)
66
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. KARLA MOLNAR, Vukovar`91
2. KLARA BALOG, Kondura Sisak
3. LEA KOVAČ, BELI MANASTIR 98
3. DOROTEA LEMUND, BELI MANASTIR 98