Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32 (D1)
Kumite - Učenice -36 (D2)
Kumite - Učenice -40 (D3)
Kumite - Učenice -44 (D4)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Učenice -32 (D1)
210
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
568
0
ANTONIJA HERCEG (1)
362
0
GABRIELA BUBALO (KKKDM)
568
0
ANTONIJA HERCEG (1)
566
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
210
0
ANJA POKRAJAC (METKOVI)
252
0
MARIJETA SELAK (CROHEC)
582
0
MIA PAŠKALJ (1)
579
0
VANESSA ČIMBUR (1)
647
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
568
0
ANTONIJA HERCEG (1)
566
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
582
0
MIA PAŠKALJ (1)
647
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
566
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
647
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
582
0
MIA PAŠKALJ (1)
579
0
VANESSA ČIMBUR (1)
Medalists
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. ANJA POKRAJAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Učenice -36 (D2)
583
0
ANA MARTINOVIĆ (1)
366
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
366
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
553
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
583
0
ANA MARTINOVIĆ (1)
407
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
366
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
553
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
216
0
LAURA BEBIĆ (METKOVI)
609
NORA JUKIĆ (OKIT)
561
0
MARIJA TUCAKOVIĆ (1)
217
0
EMA GALOV (METKOVI)
597
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
573
0
LANA MACURA (KK ZANS)
531
0
EMMA BUHOVAC (ŠIROKI)
411
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
407
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
366
0
LUCIJA PLEĆAS ( LULU ) (KKKDM)
553
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
609
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
217
0
EMA GALOV (METKOVI)
597
0
KARMEN ŠURIJA (OKIT)
531
0
EMMA BUHOVAC (ŠIROKI)
411
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
407
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
553
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
217
0
EMA GALOV (METKOVI)
411
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
407
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
411
0
IVA LOVRIĆ (CROHEC)
531
EMMA BUHOVAC (ŠIROKI)
217
0
EMA GALOV (METKOVI)
531
0
EMMA BUHOVAC (ŠIROKI)
Medalists
1. IVA LOVRIĆ, CROHERC
2. MARIJA PINJUH, CROHERC
3. LUCIJA PLEĆAS ( LULU ), KK Knez Domagoj Metković
3. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kumite - Učenice -40 (D3)
404
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
574
0
TAMARA ČURČIĆ (KK ZANS)
404
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
209
0
NERA GRLJUŠIĆ (METKOVI)
559
IVONA ŽABIĆ (1)
404
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
574
TAMARA ČURČIĆ (KK ZANS)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
99
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
140
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
390
0
EMANUELA STOJIĆ (CROHEC)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
218
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
559
0
IVONA ŽABIĆ (1)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
574
0
TAMARA ČURČIĆ (KK ZANS)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
140
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
218
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
549
0
ANTONIA JURLIN (DAL)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
511
0
GORDANA GALIĆ (KKŠB)
577
0
LAURA ZELENIKA (KKŠB)
218
0
KATJA JERKOVIĆ (METKOVI)
390
0
EMANUELA STOJIĆ (CROHEC)
265
0
MARTA STOJIĆ (CROHEC)
390
0
EMANUELA STOJIĆ (CROHEC)
Medalists
1. LAURA ZELENIKA, Široki Brijeg
2. GORDANA GALIĆ, Široki Brijeg
3. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
3. MARTA STOJIĆ, CROHERC
Kumite - Učenice -44 (D4)
367
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
141
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
394
0
LEA REZO (POSUŠJE)
367
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
141
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
510
ELENA MARIĆ (KKŠB)
180
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
394
0
LEA REZO (POSUŠJE)
141
0
ZARA HADŽOVIĆ (KAKATO)
510
0
ELENA MARIĆ (KKŠB)
180
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
394
0
LEA REZO (POSUŠJE)
180
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
510
ELENA MARIĆ (KKŠB)
Medalists
1. LUCIJA MARTINOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
2. LEA REZO, KK Posušje
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
3. ELENA MARIĆ, Široki Brijeg
Kumite - Učenice +44 (D5)
590
0
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
296
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
62
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
590
0
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
631
0
KORINA VRANDEČIĆ (KK SOKO)
296
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
181
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
534
0
JOVANA ĐEKANOVIĆ (TIGAR.K)
211
DORA GALOV (METKOVI)
62
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
296
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
181
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
211
0
DORA GALOV (METKOVI)
62
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
211
0
DORA GALOV (METKOVI)
181
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
Medalists
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. LUCIJA MARTINOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"