Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
608
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
608
0
NIKO BURČUL (FIGHT)
474
0
FABIO BOŽIĆ (ZADAR)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
261
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
104
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
599
LEON BUHIĆ (OKIT)
258
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
115
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
584
0
DUJE THEO SAVIĆ (OKIT)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
536
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
97
0
LUKA RADIĆ (PORTO)
261
0
DANIJEL KARACIC (CROHEC)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
258
0
KARLO MARITNOVIĆ (CROHEC)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
599
0
LEON BUHIĆ (OKIT)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
312
0
BRUNO BAKOTA (KKGALEB)
302
0
VID KRALJ RADULOVIĆ (SAMOBOR)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
536
0
ADAM ILIĆ (TIGAR.K)
441
0
DOMAGOJ SESAR (ŠIROKI)
50
0
ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. VID KRALJ RADULOVIĆ, SAMOBOR
2. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
3. LEON BUHIĆ, OKIT
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL