Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Kup Jadrana 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
ALFA
Brač
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB "VINKOVCI"
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KNIN
KOSTRENA
Kvarner
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
OBI Kaštela
OKIT
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
SAMOBOR
Shotokan tim
Student Mostar
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Virovitica
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Cicibanke +26
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
Kumite - Seniorke -Open (SO2)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Cicibanke (K2)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Mlađi učenici - 7,8 Kyu (P1)
Kata - Mlađe Učenice (K4)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P2)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenici - 7,8 Kyu (P3)
Kata - Učenice (K6)
Kata tim - Ml. učenice (K4A)
Kata tim - Učenice (K6A)
Kumite - Učenici -34 (C2)
445
TOMO SESAR (ŠIROKI)
445
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
174
0
FILIP GELJIĆ (VK)
445
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
110
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
164
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
174
FILIP GELJIĆ (VK)
480
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
345
MATEJ ĆORLUKA (GRUDE)
245
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
274
DAVID PETRINA (CROHEC)
563
MIHAEL EBERHART (1)
445
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
164
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
174
0
FILIP GELJIĆ (VK)
480
0
BARTUL PAPIĆ (ZADAR)
345
0
MATEJ ĆORLUKA (GRUDE)
245
0
MATO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
274
0
DAVID PETRINA (CROHEC)
563
0
MIHAEL EBERHART (1)
164
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
174
0
FILIP GELJIĆ (VK)
345
0
MATEJ ĆORLUKA (GRUDE)
274
0
DAVID PETRINA (CROHEC)
164
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
274
0
DAVID PETRINA (CROHEC)
563
MIHAEL EBERHART (1)
345
0
MATEJ ĆORLUKA (GRUDE)
563
0
MIHAEL EBERHART (1)
Osvajači medalja
1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. DAVID PETRINA, CROHERC
3. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. MATEJ ĆORLUKA, GRUDE