Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
ALFA
Brač
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB "VINKOVCI"
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KNIN
KOSTRENA
Kvarner
KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
OBI Kaštela
OKIT
OPATIJA
PORTO TOLERO
RAB-ENPI
SAMOBOR
Shotokan tim
Student Mostar
ŠIBENIK
Široki Brijeg
TIGAR KNIN
Velebit
Virovitica
ZRINSKI
Zvonimir Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Cicibanke +26
Kumite - Ml. učenici -26 (A1)
Kumite - Ml. učenice +36 (B4)
Kumite - Učenici -34 (C2)
Kumite - Učenici -38 (C3)
Kumite - Učenici -42 (C4)
Kumite - Učenici -46 (C5)
Kumite - Učenice +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)
Kumite - Kadeti +70 (G5)
Kumite - Seniorke -Open (SO2)
Kata - Cicibani (K1)
Kata - Cicibanke (K2)
Kata - Mlađi učenici (K3)
Kata - Mlađi učenici - 7,8 Kyu (P1)
Kata - Mlađe Učenice (K4)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P2)
Kata - Učenici (K5)
Kata - Učenici - 7,8 Kyu (P3)
Kata - Učenice (K6)
Kata tim - Ml. učenice (K4A)
Kata tim - Učenice (K6A)
Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P2)
306
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
306
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
419
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
419
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
160
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
420
0
LARA ANTIČEVIĆ (BRAČ)
160
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
350
ČOLOVIĆ TEONA (KKKDM)
417
0
NORA GALOVIĆ (BRAČ)
489
0
PETRA DIVIĆ (SPLIT)
351
ČOLOVIĆ JULIJANA (KKKDM)
419
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
35
0
LENA BATINIĆ (KK SOKO)
353
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
418
0
NORA VRANDEČIĆ (BRAČ)
306
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
592
ALANI ODAK (DAL)
421
0
ANTONIJA MARTINIĆ (BRAČ)
630
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
361
KATJA BULUM (KKKDM)
416
0
LEA BRONZOVIĆ (BRAČ)
316
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
130
MARTA BJELICA (KAKATO)
422
0
ANA ETEROVIĆ (BRAČ)
45
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
352
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
349
0
LUCIJA BEBIĆ (KKKDM)
405
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
159
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
160
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
350
0
ČOLOVIĆ TEONA (KKKDM)
417
0
NORA GALOVIĆ (BRAČ)
351
0
ČOLOVIĆ JULIJANA (KKKDM)
419
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
353
0
ANTONIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
306
0
ANTEA KNEZOVIĆ (KKGALEB)
592
0
ALANI ODAK (DAL)
630
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
361
0
KATJA BULUM (KKKDM)
316
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
130
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
45
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
352
0
PETRA IVANKOVIĆ (KKKDM)
405
0
MATEA ČAMBER (POSUŠJE)
159
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
160
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
417
0
NORA GALOVIĆ (BRAČ)
419
0
TIA ETEROVIĆ (BRAČ)
592
0
ALANI ODAK (DAL)
630
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
130
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
45
0
MARTA MIKELIĆ (KK SOKO)
159
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
160
0
ZARA PERIŠA (ŠIBENIK)
592
0
ALANI ODAK (DAL)
130
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
159
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
592
0
ALANI ODAK (DAL)
130
0
MARTA BJELICA (KAKATO)
316
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
630
0
FANI KARABATIĆ (KK SOKO)
316
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
159
0
TARA ČELAR (ŠIBENIK)
316
0
MARTINA BUBIĆ (KKGALEB)
Medalists
1. MARTA BJELICA, Kakato
2. ALANI ODAK, DALMACIJA
3. ZARA PERIŠA, ŠIBENIK
3. MARTINA BUBIĆ, KK Galeb