Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 27
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 35
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59
KUMITE - Kadeti -57
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 27
143
0
ALEM ADILI (OKIT)
360
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
203
0
MATEJ ŠEGO (CROHEC)
317
0
MATEO NALETILIĆ (ŠIROKI)
360
0
DUJE PETKOVIĆ (#)
203
0
MATEJ ŠEGO (CROHEC)
Medalists
1. MATEJ ŠEGO, CROHERC
2. DUJE PETKOVIĆ, Bibinje
3. MATEO NALETILIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ALEM ADILI, OKIT
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
56
ANTE PALINIĆ (AT05101)
56
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
235
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
56
ANTE PALINIĆ (AT05101)
90
MARIN BEGIĆ (BSHDOZG)
375
MARKO BELJO (CROHEC)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
324
0
DOMAGOJ ČOVIĆ (ŠIROKI)
212
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
83
ROKO JELIĆ (BSHDOZG)
159
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
56
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
90
0
MARIN BEGIĆ (BSHDOZG)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
83
0
ROKO JELIĆ (BSHDOZG)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
231
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
Medalists
1. LUKA GRBAVAC, CROHERC
2. IVAN KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MARKO BELJO, CROHERC
3. FRAN ŠIMIĆ, KK Galeb
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 35
137
LUKA MANDIĆ (OKIT)
137
0
LUKA MANDIĆ (OKIT)
6
0
LOVRO MIJATOVIĆ (KK SOKO)
364
MARKO DUGANDŽIĆ (CROHEC)
351
0
MATEJ RASPUDIĆ (CROHEC)
318
0
BORNA - MATIJA BARBARIĆ (ŠIROKI)
276
MARKO GLIGO (DAL)
137
0
LUKA MANDIĆ (OKIT)
364
0
MARKO DUGANDŽIĆ (CROHEC)
351
0
MATEJ RASPUDIĆ (CROHEC)
276
0
MARKO GLIGO (DAL)
364
0
MARKO DUGANDŽIĆ (CROHEC)
351
0
MATEJ RASPUDIĆ (CROHEC)
276
0
MARKO GLIGO (DAL)
318
0
BORNA - MATIJA BARBARIĆ (ŠIROKI)
Medalists
1. MATEJ RASPUDIĆ, CROHERC
2. MARKO DUGANDŽIĆ, CROHERC
3. LUKA MANDIĆ, OKIT
3. BORNA - MATIJA BARBARIĆ, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31
61
0
MIA NINIĆ (AT05101)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
61
0
MIA NINIĆ (AT05101)
134
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
93
TEA KNEZ (BSHDOZG)
489
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
366
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
133
LILI KLARIN (OKIT)
405
ANA MASLAĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
93
0
TEA KNEZ (BSHDOZG)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
366
0
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
405
0
ANA MASLAĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
405
ANA MASLAĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
405
0
ANA MASLAĆ (METKOVI)
Medalists
1. LILI KLARIN, OKIT
2. PETRA SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ANA MARJANOVIĆ, OKIT
3. ANA MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 44
331
0
BORNA BRAKUS (KK ZANS)
319
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. BORNA BRAKUS, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 44
7
0
ANDRIJA MIŠE (KK SOKO)
362
0
MATIJA SORIĆ (#)
37
0
DALI MACANOVIĆ (KAKATO)
315
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
362
0
MATIJA SORIĆ (#)
315
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. MATIJA SORIĆ, Bibinje
3. DALI MACANOVIĆ, Kakato
3. ANDRIJA MIŠE, KK SOKOL
KUMITE - Dječaci (13-14 god) - 59
269
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
167
0
ROKO SMOJE (KKGALEB)
269
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
167
ROKO SMOJE (KKGALEB)
270
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
167
0
ROKO SMOJE (KKGALEB)
270
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
0
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
314
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
270
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
229
DUJE ŽDERIĆ (METKOVI)
Medalists
1. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
3. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
3. DUJE ŽDERIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Kadeti -57
449
0
LEO MUCIĆ (LJU)
274
0
ROKO ŽARKO (DAL)
313
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
174
0
LUKAS BAČIĆ (KKGALEB)
449
0
LEO MUCIĆ (LJU)
313
0
TOMO SESAR (ŠIROKI)
Medalists
1. TOMO SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
2. LEO MUCIĆ, LJUBUŠKI
3. LUKAS BAČIĆ, KK Galeb
3. ROKO ŽARKO, DALMACIJA