Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Jadrana 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Bibinje
BUSHIDO
CENTAR ŠENKOVEC
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kakato
Karate Dojo Brač
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub OSI Krka Šibenik
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
KK "OSVIT"
KK 10. DAN
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK Posušje
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
LJUBUŠKI
OBI Kaštela
OKIT
PIROVAC
Student Mostar
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 36
KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 27
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 33
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
KUMITE - Dječaci (9-10 god) + 43
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) + 43
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
KUMITE - Seniori +84
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 32
234
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
345
0
BRUNO MUSTAPIĆ (KK ZANS)
88
FELIX MERK (BSHDOZG)
234
0
GABRIJEL TURUDIĆ (METKOVI)
88
0
FELIX MERK (BSHDOZG)
Medalists
1. GABRIJEL TURUDIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. FELIX MERK, BUSHIDO
3. BRUNO MUSTAPIĆ, KK Zanshin Split
3. ----
KUMITE - Dječaci (7-8 god) - 36
79
0
LOVRE SLAVICA (BSHDOZG)
332
0
PAVE BARADA (KK ZANS)
131
NOA ADRIAN PERKOVIĆ (OKIT)
332
0
PAVE BARADA (KK ZANS)
131
0
NOA ADRIAN PERKOVIĆ (OKIT)
Medalists
1. NOA ADRIAN PERKOVIĆ, OKIT
2. PAVE BARADA, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
KUMITE - Dječaci (7-8 god) + 36
86
0
NEO TURČINOV (BSHDOZG)
410
0
JOZO MASLAĆ (METKOVI)
329
HRVOJE DVORNIK (KK ZANS)
410
0
JOZO MASLAĆ (METKOVI)
329
0
HRVOJE DVORNIK (KK ZANS)
Medalists
1. JOZO MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. HRVOJE DVORNIK, KK Zanshin Split
3. ----
3. ----
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 27
432
0
MELANI MAJKIĆ (ŠI 1066)
81
0
ELLA JERAT (BSHDOZG)
425
0
NAOMI KLARIN (OKIT)
82
0
NILA TOMAŠIK (BSHDOZG)
81
0
ELLA JERAT (BSHDOZG)
425
0
NAOMI KLARIN (OKIT)
Medalists
1. ELLA JERAT, BUSHIDO
2. NAOMI KLARIN, OKIT
3. ----
3. NILA TOMAŠIK, BUSHIDO
KUMITE - Djevojčice (7-8 god) - 33
105
0
NICOLE PETKOVIĆ (KKKDM)
84
0
SARA MUDRONJA (BSHDOZG)
106
0
ENA NIŽIĆ (KKKDM)
436
0
LILI KLARIN (OKIT)
105
0
NICOLE PETKOVIĆ (KKKDM)
436
0
LILI KLARIN (OKIT)
Medalists
1. LILI KLARIN, OKIT
2. NICOLE PETKOVIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. ENA NIŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
3. SARA MUDRONJA, BUSHIDO
KUMITE - Dječaci (9-10 god) - 31
56
ANTE PALINIĆ (AT05101)
56
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
235
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
56
ANTE PALINIĆ (AT05101)
90
MARIN BEGIĆ (BSHDOZG)
375
MARKO BELJO (CROHEC)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
324
0
DOMAGOJ ČOVIĆ (ŠIROKI)
212
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
83
ROKO JELIĆ (BSHDOZG)
159
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
56
0
ANTE PALINIĆ (AT05101)
90
0
MARIN BEGIĆ (BSHDOZG)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
83
0
ROKO JELIĆ (BSHDOZG)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
375
0
MARKO BELJO (CROHEC)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
235
0
IVAN KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
212
0
LUKA GRBAVAC (CROHEC)
231
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
159
0
FRAN ŠIMIĆ (KKGALEB)
231
0
FILIP GLAVIŠKIĆ (METKOVI)
Medalists
1. LUKA GRBAVAC, CROHERC
2. IVAN KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MARKO BELJO, CROHERC
3. FRAN ŠIMIĆ, KK Galeb
KUMITE - Dječaci (9-10 god) + 43
211
MARO PLANINIĆ (CROHEC)
87
0
FABIAN PILIPAC (BSHDOZG)
211
0
MARO PLANINIĆ (CROHEC)
138
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
422
DUJE AMIŽIĆ (KK ZANS)
207
MARKO VEGO (CROHEC)
211
0
MARO PLANINIĆ (CROHEC)
138
0
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
422
0
DUJE AMIŽIĆ (KK ZANS)
207
0
MARKO VEGO (CROHEC)
138
0
JOSIP KOVILIĆ (OKIT)
422
0
DUJE AMIŽIĆ (KK ZANS)
207
MARKO VEGO (CROHEC)
Medalists
1. JOSIP KOVILIĆ, OKIT
2. DUJE AMIŽIĆ, KK Zanshin Split
3. MARO PLANINIĆ, CROHERC
3. MARKO VEGO, CROHERC
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -31
61
0
MIA NINIĆ (AT05101)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
61
0
MIA NINIĆ (AT05101)
134
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
93
TEA KNEZ (BSHDOZG)
489
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
366
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
133
LILI KLARIN (OKIT)
405
ANA MASLAĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
134
0
ANA MARJANOVIĆ (OKIT)
93
0
TEA KNEZ (BSHDOZG)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
366
0
GABRIJELA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
405
0
ANA MASLAĆ (METKOVI)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
489
0
ANA MARIJA KAPOVIĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
316
0
PETRA SESAR (ŠIROKI)
133
0
LILI KLARIN (OKIT)
405
ANA MASLAĆ (METKOVI)
80
0
NIA MUDRONJA (BSHDOZG)
405
0
ANA MASLAĆ (METKOVI)
Medalists
1. LILI KLARIN, OKIT
2. PETRA SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. ANA MARJANOVIĆ, OKIT
3. ANA MASLAĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) -35
370
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
400
0
MAJA ŠKULIĆ (FIGHT)
285
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
89
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
370
0
IVANA MILIĆEVIĆ (CROHEC)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
285
0
ANA ZEKIĆ (DAL)
353
0
MARIJA SOFIJA JURIČIĆ (CROHEC)
89
0
MIA THERESA ŠKEDEL (BSHDOZG)
361
0
MIHAELA GALEŠIĆ (#)
Medalists
1. MARIJA SOFIJA JURIČIĆ, CROHERC
2. ANA ZEKIĆ, DALMACIJA
3. IVANA MILIĆEVIĆ, CROHERC
3. MIHAELA GALEŠIĆ, Bibinje
KUMITE - Djevojčice (9-10 god) + 43
380
0
MARIJA MARTINAC (CROHEC)
85
0
TIA JURAGA (BSHDOZG)
365
0
ANTONIJA ODAK (CROHEC)
246
0
ANTONIA LOZOVINA (OBI KAŠ)
380
0
MARIJA MARTINAC (CROHEC)
246
0
ANTONIA LOZOVINA (OBI KAŠ)
Medalists
1. ANTONIA LOZOVINA, OBI Kaštela
2. MARIJA MARTINAC, CROHERC
3. ANTONIJA ODAK, CROHERC
3. TIA JURAGA, BUSHIDO
KUMITE - Dječaci (11-12 god) - 39
208
LUKA VEGO (CROHEC)
208
0
LUKA VEGO (CROHEC)
3
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
155
0
GABRIJEL JURIČEV (OKIT)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
208
LUKA VEGO (CROHEC)
383
PERO DŽIDA (CROHEC)
3
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
363
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
204
NIKOLA SOLDO (CROHEC)
350
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
91
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
208
0
LUKA VEGO (CROHEC)
383
0
PERO DŽIDA (CROHEC)
3
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
363
0
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
204
0
NIKOLA SOLDO (CROHEC)
350
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
91
0
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
3
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
363
0
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
350
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
123
0
MARIO KOVAČ (POSUŠJE)
350
0
NIKOLA KRASIĆ (CROHEC)
91
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
363
0
IVAN DUGANDŽIĆ (CROHEC)
91
0
JOSIP BILAN (BSHDOZG)
Medalists
1. NIKOLA KRASIĆ, CROHERC
2. MARIO KOVAČ, KK Posušje
3. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. IVAN DUGANDŽIĆ, CROHERC
KUMITE - Seniori +84
92
0
MATEO PERIŠIĆ (BSHDOZG)
192
0
HARIS BEŠIĆ (UKKS)
Medalists
1. MATEO PERIŠIĆ, BUSHIDO
2. HARIS BEŠIĆ, Student Mostar
3. ----
3. ----